Prezenty na Dzień Ojca

Zastanawiasz się, co kupić tacie na Dzień Ojca? Skomponuj najlepszy prezent na Dzień Ojca z dostawą prosto do jego rąk! U nas znajdziesz zestaw prezentowy dla taty, dzięki którym tegoroczne święto będzie niezapomniane. Eleganckie zestawy upominkowe, trunki, kosze delikatesowe pełne słodkości, a nawet tort – to tylko niektóre z naszych propozycji na prezent dla taty.

Sortuj:
Pokaż
cena::
 

Prezenty na Dzień Ojca i nie tylko

Szukasz prezentu na Dzień Ojca lub inną wyjątkową okazję dla Twojego taty? Chciałbyś podarować mu luksusowy, ciekawy, oryginalny, lub elegancki prezent? A może szukasz praktycznego prezentu dla taty, “który wszystko ma”?

Jeśli nie wiesz, co kupić na Dzień Ojca, sprawdź propozycje zawarte w kategorii prezentów dla taty. Znajdziesz w niej prezenty w różnych przedziałach cenowych, zarówno kosze prezentowe z alkoholem jak i bez. Prezentem dla taty może być także specjalny tort z napisem “Dla Taty”. Nasze zestawy spiszą się wspaniale na Dzień Ojca, jak i imieniny, urodziny, święta, lub inne ważne wydarzenia w życiu Twojego taty. Dzięki Euroflorist macie możliwość połączenia dwóch upominków w jeden spersonalizowany zestaw dla taty, na przykład: butelki trunku z bukietem, lub bukietu kwiatów z koszem prezentowym.

 

Dzień Ojca: prezent, który ucieszy tatę

Co kupić tacie na Dzień Ojca? Dobrym prezentem dla taty będzie:

  • Gotowy zestaw prezentowy (z lub bez alkoholu)
  • Kosz prezentowy ze słodyczami, herbatą lub kawą
  • Butelka ulubionego alkoholu: whisky, likieru, wódki lub wina
  • Tort z napisem "Dla Taty"
  • Bukiet kwiatów

Jeśli Twój tata lubuje się w mocnych trunkach, polecamy nasze zestawy z whisky, zwłaszcza „Zestaw Prezentowy z Whiskey Jack Daniels” w pięknej skrzyneczce — elegancki prezent dla każdego taty. Jeśli Twój tata preferuje wina, proponujemy "Zestaw Trzech Win". Naszym ulubionym i uniwersalnym zestawem prezentowym na Dzień Ojca jest Kosz Konesera, w kategorii zestawów prezentowym do 150 zł, polecamy naszego faworyta — niebieski koszyk "Dla Niego".

Tani prezent dla taty? Tak!

Co można kupić na Dzień Ojca, gdy nasz budżet nie jest wysoki? Czy da się wysłać tacie prezent pocztą upominkową poniżej 100 zł? Tak, w naszej ofercie znajdziesz nie tylko drogie i luksusowe zestawy, ale także symboliczne upominki na Dzień Ojca.

Na przykład, słodki zestaw ze słodyczami „Kosz Rozmaitości” zawierający polskie i zagraniczne czekoladki. Średniego rozmiaru kosz prezentowy dla taty zamówić możesz online już od 149 zł, a tort na Dzień Ojca już od 125,90 zł.

Najlepszy prezent dla taty to prezent podarowany od serca oraz pamięć. Nawet najmniejszy upominek będzie miłą niespodzianką dla taty, zwłaszcza gdy dostarczony zostanie z kartką pełną szczerych życzeń od serca. Nie zapomnij dopisać ich podczas zamówienia!

Gotowe komplety prezentowe dla taty 
 

Zbliża się 23 czerwca, a Ty wciąż nie masz prezentu na Dzień Ojca? Bez obaw — w naszym sklepie znajdziesz wiele pomysłów na gotowy prezent z szybką dostawą!

Tani prezent czy luksusowy kosz słodyczy — wszystkie zestawy prezentowe dla taty mogą być dostarczone na terenie całej Polski. Do każdego zakupionego prezentu dodać możesz specjalny tort z napisem "Dla Taty", lub bukiet kwiatów na Dzień Ojca, tym samym tworząc spersonalizowany zestaw. Do prezentu lub bukietu dodać możecie mały bilecik, lub kartę z własnymi, najpiękniejszymi życzeniami na Dzień Ojca.

Twój tata mieszka za granicą i chciałbyś wysłać bukiet na Dzień Ojca w Niemczech, Anglii, USA lub innym kraju? Tam także pomożemy Ci zaskoczyć go pięknym bukietem na 23 czerwca!