Tania poczta kwiatowo-upominkowa Euroflorist

Uciesz bliskich kwiatową przesyłką bez względu na budżet. Poczta upominkowo-kwiatowa Euroflorist to szeroki wybór bukietów w 3 rozmiarach i różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu wyślesz bukiet świeżych kwiatów tanio. Pamiętaj: zapisując się na nasz newsletter dostaniesz aż 10% zniżki na pierwszy bukiet i skorzystasz z regularnych promocji na kwiaty!

 

Tanie bukiety z dostawą

Pomimo niskiej ceny, każdy bukiet, bez względu na rozmiar, przygotowany zostanie ze starannością z najświeższych kwiatów i doręczony do rąk odbiorcy w wybranym dniu. Najtańsze Bukiety - "Wybór Florysty"

Kompozycje kwiatowe z serii "Wybór Florysty" to najlepszy wybór dla osób poszukujących tanich bukietów z kwiatów ciętych. Nasi doświadczeni floryści przygotują najpiękniejszą kompozycję z sezonowych, łatwo dostępnych kwiatów, w wybranej kolorystyce i do wyznaczonej przez Ciebie kwoty bukietu — już od 89 zł. 

 

Tanie upominki z dostawą

 

Ile kosztuje wysłanie kwiatów online? 

Cena wysyłki kwiatów pocztą zależy od miejscowości i kraju dostawy kwiatów, ich rodzaju, oraz wybranego rozmiaru bukietu.

Z myślą o klientach pragnących wysłać bukiet online tanio, oferujemy możliwość wyboru bukietu w jednym z trzech rozmiarów. Małe bukieciki kwiatów w różnych kolorach dostępne są już od 89 zł. Tanie domowe kwiaty doniczkowe wysłać możesz bliskim już od 79 zł. Interesują Cię bukiety z darmową dostawą? Sprawdź ofertę “Kwiatów od Ogrodnika” dostarczanych nieodpłatnie na terenie całej Polski. To, ile kosztować będzie wysyłka kwiatów przez Internet, zależy więc od Ciebie.  

 

Jak zamówić kwiaty online najtaniej ?


Oto 4 sposoby na to, jak tanio zamówić kwiaty pocztą online:
1. Wybierz najmniejszy z trzech rozmiarów bukietu

2. Zastąp drogie kwiaty, takie jak róże, równie pięknym, lecz tańszym bukietem mieszanych kwiatów

3. Wybierz kwiaty, które są obecnie w sezonie. Ceny kwiatów takich jak tulipany i piwonie, jest zwykle znacznie wyższa poza sezonem, gdy ciężej o ich dostępność

4. Wybierz kwiaty z darmową dostawą


Lecz przede wszystkim:

Zapisz się na nasz newsletter, by otrzymać powitalne 10% zniżki oraz regularne promocje, z którą wszystkie kwiaty i upominki będą jeszcze tańsze! Tym sposobem nie przegapisz już nigdy promocji na kwiaty, kwiaty w pudełku, rośliny doniczkowe, oraz zestawy prezentowe.

 

Bukiet do 50 zł?

Czy da się zamówić online bukiety do 50 zł? O ile w przeszłości istniał szeroki wybór bukietów do 50 czy 60 zł, po niedawnych podwyżkach, wzrosły także ceny bukietów i wiązanek dostępnych online. Większość cen bukietów zaczyna się od 99 zł. 

 

Zamów tanie kwiaty online — Tania poczta kwiatowo-upominkowa Euroflorist


Upominkowo-kwiatowa poczta Euroflorist pozwala zamówić kwiaty w różnych rozmiarach i przedziałach cenowych, w tym szeroki wybór bukietów do 150, 120, a nawet 90 zł. Bez względu na to, czy zamawiasz ekskluzywną kompozycję, czy symboliczny bukiet do 80 zł, wszystkie wiązanki zostaną wykonane starannie i z pasją przez lokalną kwiaciarnię, z użyciem wyłącznie najpiękniejszych i świeżych kwiatów. Życzenia złożyć możesz odbiorcy natomiast w nieodpłatnie dołączonym do każdego bukietu bileciku. 

 

 

// Forces channel selection