Poczta balonowa - balony w pudełku

"Niespodzianka!" Zaskocz bliską osobę popularnym balonowym boxem: kolorowym balonem z helem ukrytym w pudełku, doręczonym nawet następnego dnia wraz z Twoimi życzeniami, kwiatami lub prezentem.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Prezentowe balony z helem

Balon z helem to świetna niespodzianka dla młodszych i starszych. Sięgnij po balonowe boxy i zaskocz kogoś bliskiego bez względu na dystans. Nasza poczta balonowa z przyjemnością dostarczy Twoją niespodziankę wraz z życzeniami, kwiatami lub innymi prezentami.

Poczta balonowa – jak to działa?

Zastanawiasz się, czym są boxy balonowe i jak działa poczta balonowa?
Balonowy box to nowy rodzaj prezentu z wysyłką, którego popularność rośnie. Wysyłając komuś balonowy box wysyłasz mu prawdziwą niespodziankę — napełniony helem balon ukryty w pudełku kartonowym. Po otwarciu pudełka, helowy balon wysunie się z niego, miło zaskakując odbiorcę. Balon z helem przymocowany jest wstążką do specjalnego zabezpieczającego przed odfrunięciem ciężarka. Balony z helem w pudełku dostarczane są do odbiorcy kurierem poczty balonowej, co pozwala podarować je bliskim i jubilatom w całej Polsce – bez względu na dzielący Was dystans.
Boxy balonowe to piękny sposób, by ucieszyć odbiorcę w dniu jego imienin, urodzin, na rocznicę, lub po prostu przekazać komuś, że o nich myślimy. Kartka dołączona do balonów z helem w pudełku to piękny sposób by dodać najserdeczniejsze życzenia.

Sklep z balonami? Nie tylko!

Euroflorist to nie tylko sklep internetowy z balonami, gdzie możesz kupić balon z helem wraz z dostawą do domu. Wysłać możesz bliskim albo sam balon z helem, albo większy prezent z balonami.

Jesteśmy nie tylko pocztą balonową. Z nami możesz wysłać box balonowy razem z kwiatami, tortem, butelką trunku lub innymi upominkami w różnych przedziałach cenowych. Zobacz: Bukiety kwiatów lub Prezent z dostawą.

W sklepie Euroflorist skomponujesz całe zestawy okolicznościowe takie jak: kwiaty i balony napełnione helem, kosz prezentowy i balony, ciasto i balony, a nawet wszystko, co potrzebne na imprezę: trunki, torty i ciasta, kosze prezentowe na prezent oraz balony. Do każdego balonu dodać możesz także okolicznościową kartę z Twoimi życzeniami.

Balony urodzinowe i na inne okazje

Największą popularnością cieszą się balony urodzinowe z helem. Dla najmłodszych mamy w ofercie dwa balony na roczek: niebieski balon na roczek dla chłopca lub różowy balon na roczek dla dziewczynki.
Dla pozostałych jubilatów mamy dwa inne balony urodzinowe z napisem „Sto Lat”. Szukasz balonów z helem na 18, 30, 40 czy 50 urodziny? Nasz kolorowy balon urodzinowy z helem jest uniwersalny i spisze się świetnie na każdy jubileusz. Jako balon na 18 urodziny dla chłopaka polecamy nasz czarno-złoty balon na osiemnastkę.
Popularne są także balony komunijne z helem. Balony z helem na komunie zamówić możecie razem z komunijnymi kwiatami.

Prezent i dekoracja w jednym

Balony na prezent są nie tylko miłą niespodzianką dla odbiorcy, sposobem, by go rozweselić i uczcić ważną okoliczność. Balony, po otrzymaniu, mogą zostać użyte jako dekoracja imprezy, albo wesoły rekwizyt pamiątkowej sesji zdjęciowej. Nasze balony serduszka z helem będą natomiast miłą niespodzianką na Walentynki, rocznice i inne okazje najważniejszych osób w naszym życiu. Balon-serce z helem na stole będzie na przykład piękną dekoracją każdej romantycznej kolacji. Euroflorist to sklep z balonami, gdzie zamówisz nie tylko romantyczne balony serca i balony „Kocham Cię” na Walentynki – do każdego z nich dołączyć możesz czekoladowe serce Wedel, bukiet czerwonych róż lub inne kwiaty dla ukochanej osoby.

10% zniżki na balony z helem

Bez względu na to, czy zamówić chcesz romantyczny balon-serce na randkę, balony na komunie lub urodziny — wszystkie boxy balonowe zamówisz online 10% taniej, zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na balony z helem w pudełku otrzymasz wprost do twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten pomoże Ci obniżyć cenę balonu z helem, ale wykorzystać go możesz także na kwiaty i inne prezenty.
Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji w naszej poczcie balonowo-kwiatowej. Dzięki temu będziesz w stanie regularnie obsypywać najważniejsze w Twoim życiu osoby niespodziankami.

Balony z helem z dostawą w całej Polsce

Euroflorist oferuje balony z helem z super szybką dostawa do domu, hotelu, instytucji, biura i innych miejsc – nawet następnego dnia.
Poszukujesz balonów z helem z dostawą w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Olsztynie, Wrocławiu? A może sklepu z balonami w mniejszej miejscowości? Bez obaw – nasze boxy balonowe dostarczymy do każdego miejsca w Polsce. Jeśli zamawiasz pojedynczy balon, balonowa przesyłka zostanie doręczona kurierem. Jeśli dodajesz do balonu bukiet kwiatów, balon może zostać doręczony osobiście wraz z kwiatami. Zamów balony z helem już dziś!

Wyślij balon i kwiaty
Nie zapomnij o kwiatach!

To kwiaty najpiękniej dopełnią Twoją balonową przesyłkę. Dodaj ulubione kwiaty odbiorcy do Twojego bolonowego boxa i podwój moc niespodzianki.

Dodaj bukiet

 

FAQ — Zamówienie i dostawa

 Jak dostarczane są balony z helem?

Nasze balony z helem wysyłane są kurierem DHL. Jeśli zamawiasz tylko balon, doręczony on będzie do odbiorcy kurierem DHL. Jeśli dodasz do balonu kwiaty z oferty Bukietów od Florysty, zamówienie może być najpierw wysłane do kwiaciarni partnerskiej, która to osobiście doręczy balon razem z ręcznie wykonanym bukietem.

 Czy oferujecie dostawę balonów do biur, zakładów pracy, szkoł, hoteli etc.?

Tak, dostarczymy balony z helem w całej Polsce — także na adresy miejsc tymczasowego pobytu, instytucji lub pracy. Przesyłki balonów do budynków użyteczności publicznej, doręczane są do recepcji lub sekretariatu.

 Czy mogę zamówić balony do Polski z zagranicy?

Oczywiście! U nas wyślesz balony z helem do Polski bez względu na to, gdzie mieszkasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, PayPal lub PayU.
W zakładce „Kraj dostawy” zmienisz także walutę widoczną na stronie z PLN na USD, EUR lub GBP.

 Czy dostarczacie balony za granicę?

Kosze i zestawy prezentowe dostarczamy jedynie na terenie Polski. Pragniesz wysłać słodki prezent bliskim za granicą? Sprawdź ofertę dla danego kraju pod: Kwiaty za granicę. Zamawiając bukiet, dołączyć możesz do niego czekoladki.

 

FAQ — Życzenia i kartki

 Jak dodać życzenia do balonu?

Zamawiając balon z helem online, będziesz miał(a) możliwość dodania spersonalizowanych życzeń / własnej dedykacji w załączonym bileciku (opcja darmowa), lub okazjonalnej kartce z życzeniami (opcja dodatkowa).
Pola na Twoją wiadomość znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

 Czy mogę zmienić nadruk balonu?

Nie, w tym momencie nie jest dostępna opcja wysyłki balonów z helem z własnym nadrukiem. Dedykację przekazać można zamiast tego w bileciku lub kartce okolicznościowej.

 Czy mogę wysłać balon-niespodziankę anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w balonowej przesyłce. Jeśli pragniesz wysłać balon online zupełnie anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz swoich danych w polach na prywatną wiadomość. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca.

 Jakie okolicznościowe kartki są dostępne?

Zamawiając dowolny balon zauważysz, że możesz do każdego z nich dodać kartkę „blanko” z goździkami w barwach różu i czerwieni, lub kartki okolicznościowe z napisami, m.i.: "Dziękuję", "Kocham Cię", "Wszystkiego Najlepszego", "Dużo Zdrowia".

  

// Forces channel selection