Kiedy jest Dzień Babci w Polsce?

Dzień Babci w Polsce obchodzimy zawsze 21 stycznia. Dzień Babci 2023 w Polsce przypadł na sobotę, a Dzień Babci 2024 na niedzielę. Dzień Babci 2025 świętować będziemy we wtorek, a Dzień Babci 2026 przypada na środę.

Kiedy jest Dzień Dziadka w Polsce?

Dzień Dziadka w Polsce świętujemy dzień po Dniu Babci, czyli zawsze 22 stycznia. Polski Dzień Dziadka 2024 świętowaliśmy w poniedziałek. Dzień Dziadka 2025 świętujemy w środę, a Dzień Dziadka 2026 przypada na czwartek.

Ile zostało czasu, by zamówić kwiaty lub prezent dla babci i dziadka?

Nigdy nie jest za późno by wysłać kwiaty dla Babci i Dziadka — zamówić je można nawet 21 i 22 stycznia.
Kosze i zestawy prezentowe na Dzień Babci i Dziadka dostarczymy od poniedziałku do piątku.Kiedy jest Dzień Babci i Dziadka za granicą?

Dzień Babci i Dzień Dziadka za granicą nie są aż tak popularne i hucznie obchodzone jak w Polsce. Dzień Dziadka za granicą obchodzony jest w inne dni roku lub połączony z Dniem Babci. Na przykład w USA i Kanadzie odpowiednikiem Dnia Dziadka i Babci jest Narodowy Dzień Dziadków (Grandparents' Day). W Wielkiej Brytanii jest podobnie – angielski Dzień Babci i Dziadka obchodzony jest w pierwszą niedzielę października. We Francji Dzień Babci (La fête des grands-mères) jest świętem ruchomym, obchodzonym w pierwszą niedzielę marca, a w Australii w ostatnią niedzielę października. W Holandii, tzw. "Opa en Oma Dag" przypada na 4 czerwca. Portugalia i Hiszpania świętują Dzień Dziadków 26 lipca. Kiedy jest Dzień Babci w Niemczech? W Niemczech Dzień Babci i Dziadka jest nowym świętem (ustanowionym w 2010), świętowanym w drugą niedzielę października.

Wyślij Kwiaty za granicę

 

Kwiaty na Dzień Babci
Dla Najwspanialszej Babci...

Nie przegap 21 lub 22 stycznia!

Zaskocz ukochaną Babcię lub Dziadka pięknym bukietem kolorowych kwiatów i złóż im najserdeczniejsze życzenia w załączonym bileciku. Niech kwiecista niespodzianka wymaluje na ich twarzy najpiękniejszy z uśmiechów.

Wyślij kwiaty

 

// Forces channel selection