Nowoczesne dekoracje na stół wielkanocny – inspiracje i zdjęcia

Wielkanoc już tuż tuż. Poszukujecie pomysłów na stół wielkanocny w stylu nowoczesnym i minimalistycznym? Po lubianej przez Was inspiracji bożonarodzeniowej  czas na wielkanocną. Oto kolejna świąteczna inspiracja i zdjęcia dekoracji stołu wielkanocnego w stylu minimalistycznym i skandynawskim, wprost od naszych kolegów ze szwedzkiego oddziału Euroflorist.

Nowoczesny stół wielkanocny
Stół śniadanie wielkanocne - inspiracje
Stół wielkanocny w stylu nowoczesnym - inspiracje
Stół na Wielkanoc - inspiracje

Stół wielkanocny w stylu nowoczesnym

Nasi skandynawscy koledzy postawili jak zawsze na minimalizm: delikatne i stonowane ozdoby "dyi" nie przysłaniają swoim bogactwem i kolorami najważniejszego elementu dekoracji stołu – pięknego wielkanocnego bukietu ze świeżych, ciętych kwiatów.


Stół na Wielkanoc - inspiracjeW naszej aranżacji wykorzystano między innymi wiosenne kompozycje, które zamówić możecie bez problemu także Wy:


Kwiaty wielkanocne z dostawą

Stół wielkanocny - inspiracje

Stół wielkanocny - inspiracje


Dekoracja stołu wielkanocnego diy – czyli ozdoby “Zrób to sam” na Wielkanoc

W ich aranżacji znajdziemy dwie ciekawe wielkanocne ozdoby "dyi". Obie dekoracje z jajek wielkanocnych są bardzo łatwe w wykonaniu i nie zabiorą nam wiele czasu.


Diy #1: Serwetki ułożone w kształcie zajączka

Minimalny nakład pracy, a efekt jakże piękny. Materiałowe serwetki ułożone wokół wielkanocnego jajka w kształcie zajęczych uszu. Najładniej wyglądają wraz z dopasowanym bilecikiem z imieniem gościa. Bilecik można jednak zastąpić czymś innym, np. drobną gałązką kwiatów tj. gipsówka. 


Serwetki śniadanie wielkanocne - inspiracje
Serwetki w kształcie zająca na śniadanie wielkanocne - zdjęcia


By złożyć serwetkę w kształt wielkanocnego zajączka wystarczy jedynie związać serwetkę wokół jajka sznurkiem lub wstążką. To chyba najprostsze ułożenie serwetek na Wielkanoc, jakie znamy!Diy #2 Stroik wielkanocny na stół zrobiony z gałązek i wiszących jajek


Ta przestrzenna i minimalistyczna dekoracja wielkanocna na stół zrobiona jest z zebranych podczas wiosennego spaceru gałązek bazi i krzewów z pąkami, udekorowanych wiszącymi papierowymi jajkami.


Stół śniadanie wielkanocne - inspiracje
Zamów kwiaty na Wielkanoc
Zamów wielkanocne dekoracje na stół

Czy wiesz, jak najłatwiej udekorować stół wielkanocny?
Na wielkanocnym stole, a zwłaszcza podczas wielkanocnego śniadania na pewno nie powinno zabraknąć świeżych kwiatów. Jeśli podczas wielkanocnych przygotowań zabraknie czasu, by przygotować piękną, kwiecistą ozdobę stołu — zamów gotową dekorację z dostawą do domu nawet w Wielką Sobotę.

Zamów kwiaty z dostawą

Z dostawą na wielkanocny stółŹródło zdjęć

Baza zdjęć kwiaciarni internetowej Euroflorist #euroflorist #euroflorist_polska #thereisalwaysareason

Kontakt / promocja

Chcielibyście wykorzystać zdjęcia Euroflorist na waszych stronach i mediach społecznościowych? Cieszymy się i chętnie dowiemy się więcej! Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]
// Forces channel selection