Akcja na Dzień Kobiet

 

10'000 euro dla Ukrainy! Niesamowity rezultat akcji "Bukiet, który pomaga"

 

*** Aktualizacja - 11 marca 2022 ***

Akcja pomocowa Euroflorist Polska wspierająca Polski Czerwony Krzyż zorganizowana z okazji Dnia Kobiet 2022 przyniosła niesamowite rezultaty!

To dzięki Waszym zamówieniom na Dzień Kobiet oraz dobrowolnym wpłatom od pracowników i zarządu firmy mogliśmy przekazać 10'000 euro (prawie 50'000 zł) na konto akcji #napomocukrainie dla przekraczających polską granicę uchodźców. Pozyskane środki będą przeznaczone na zakup żywności, materiałów opatrunkowych oraz zabezpieczenie innych priorytetowych potrzeb.

Dziękujemy!

 

 

 

*** Oryginalny tekst postu: 2 marca 2022 ***

 

Od dziś, do 7 marca 2022, godziny 23:59, za każde zamówienie na dowolny bukiet na Dzień Kobiet, bez względu na jego cenę, przekażemy Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi 10 zł. Wpłaty te zasilą konto akcji #napomocUkrainie 

Każde zamówienie złożone online do końca 7 marca pomoże nam przekazać PCK środki na zapewnienie pomocy humanitarnej w punktach recepcyjnych rozmieszczonych wzdłuż granicy polsko-ukraińskiej. Pozyskane środki będą przeznaczone w pierwszej kolejności m.in. na zakup żywności, materiałów opatrunkowych oraz zabezpieczenie innych priorytetowych potrzeb. Od początku konfliktu zbrojnego na Ukrainie, polską granicę przekroczyło ponad 450 000 osób a liczba ta wciąż wzrasta. Pomóżmy razem!

Wspomóż akcję!

Wyślij dowolny bukiet na Dzień Kobiet do 7 marca

ZAMÓW BUKIET

 

W ostatnich latach regularnie przesłaliśmy zamówienia kwiatowe między bliskimi w Polsce i na Ukrainie. Tragedia, jaka dotknęła naszych sąsiadów głęboko nas poruszyła… Tegoroczny Dzień Kobiet nie będzie takie sam jak zawsze, jednak to w ten właśnie wyjątkowy dzień do pomocy uchodźcom chcielibyśmy dorzucić także naszą cegiełkę.

 

 

Chcielibyście wspomóc akcję PCK bez wysyłki kwiatów?

Wpłaty na pomoc Ukrainie można kierować na konto PCK: 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060 z dopiskiem „UKRAINA”. 

Więcej informacji na: https://pck.pl/na-pomoc-ukrainie/

 

Chcielibyście wspomóc inną akcję?

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej listy organizacji dostępnej na: https://pomagamukrainie.gov.pl/

 

 

// Forces channel selection