Kwiaty na Dzień Kobiet

Kwiaty na Dzień Kobiet to najpiękniejszy sposób by przekazać życzenia wszystkim Paniom. Spraw, aby tegoroczny 8 marca był pełen kwiatów — postaw na wdzięczny bukiet na Dzień Kobiet z dostawą nawet w ten sam dzień.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wyślij kwiaty na Dzień Kobiet (8 marca)

Wszystkie wyjątkowe kobiety w Twoim życiu – mama, żona, siostra a może córki? Czego pragnąłbyś życzyć im w ich dniu? Życzenia na Dzień Kobiet najpiękniej jest złożyć za pomocą bukietu kwiatów. Nie przegap 8 marca i wyślij najpiękniejsze kwiaty z okazji Dnia Kobiet online.

Kartka i kwiaty na Dzień Kobiet

Bukiety na Dzień Kobiet cieszą się ogromną popularnością, a dostawę kwiatów na 8 marca zamówisz nawet w ten sam dzień!
Poza czekoladkami, do bukietu kwiatów na 8 marca dołączyć możesz także dodatkową, okolicznościową kartkę, w której wpisać możesz oficjalne życzenia na Dzień Kobiet. Możesz, ale nie musisz skorzystać także z opcji dodania bileciku z dedykacją. Chciałbyś wysłać bukiet kobiecie, do której pałasz uczuciem i chciałbyś wysłać je jako Tajemniczy Wielbiciel? Jeśli ani w kartce, ani w bileciku do bukietu nie podasz swoich danych, kwiaty dla niej zostaną dostarczone całkowicie anonimowo.

Rabat -10% na Dzień Kobiet

Szukasz promocji na Dzień Kobiet? Bez względu na to, czy wybierzesz jeden tradycyjny bukiet goździków, czy kilka bukietów dla najważniejszych kobiet w Twoim życiu — wszystkie bukiety na Dzień Kobiet zamówisz aż 10% taniej, zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na kwiaty na 8 marca otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne bukiety, kwiaty w pudełku lub prezenty.
Co więcej, będąc subskrybentem, otrzymasz regularne promocje i przypomnienia, w tym przypomnienie o następnym Dniu Kobiet. Dzięki temu już nigdy nie zapomnisz o Dniu Kobiet.

Wyślij kwiaty na Dzień Kobiet do Polski...

Warto przypomnieć najważniejszym kobietom w naszym życiu jak są nieocenione i wspaniałe. Z roku na rok przybywa osób, które pragną zaskoczyć najważniejsze w ich życiu kobiety bukietem z dostawą 8 marca. Dzięki sieci kwiaciarni online w Polsce mamy możliwość doręczyć kwiaty na Dzień Kobiet w każde miejsce. Jeżeli nie możesz spędzić 8 marca razem, bukiet zamówiony online pomoże Ci przekazać życzenia na odległość. Wyślij bukiet na Dzień Kobiet już teraz — zamówisz go szybko i bezpiecznie online.

Wyślij kwiaty na Dzień Kobiet za granicę... po polsku!

Międzynarodowy Dzień Kobiet świętować można bez względu na dzielący dystans i język. Euroflorist umożliwia wysyłanie kwiatów w każde miejsce na świecie — po polsku. Wystarczy, że w menu głównym zmienisz kraj dostawy. Jeżeli masz ochotę przesłać kwiatowe życzenia wyjątkowej dla Ciebie kobiecie mieszkającej w innym kraju, to przekaż je za pośrednictwem naszej kwiaciarni. Współpracujący z nami floryści chętnie przygotują bukiet kwiatów na 8 marca i doręczą go pod drzwi adresatki.

 

 Jak i kiedy dostarczone mogą być kwiaty na Dzień Kobiet 2024?

W kwiaciarni Euroflorist doręczamy bukiety na Dzień Kobiet na kilka sposobów. Bez względu na rodzaj dostawy, wszystkie bukiety dostarczone mogą być dokładnie w piątek, 8 marca 2024. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Terminy Realizacji.

 Czy doręczacie kwiaty na Dzień Kobiet do hoteli, zakładów pracy etc.?

Tak, dostarczymy kwiaty z okazji Dnia Kobiet w całej Polsce i za granicę, także na adresy miejsc tymczasowego pobytu lub pracy. Przesyłki bukietów na Dzień Kobiet do budynków użyteczności publicznej, doręczane są do recepcji lub sekretariatu. Pamiętaj także, by upewnić się, czy dane miejsce będzie otwarte 8 marca, podać poprawne dane i jak najwięcej informacji pomocnych w sprawnej organizacji dostawy.

 Jak wysłać kwiaty z życzeniami na Dzień Kobiet?

Euroflorist oferuje dwa sposoby na przekazanie życzeń na 8 marca.
1) DARMOWY BILECIK. Mały bilecik dołączony do każdej kompozycji pozwala przekazać krótkie wiadomości.
2) KARTKA OKOLICZNOŚCIOWA. Kartka, którą można dokupić do każdego bukietu, pozwoli nam przekazać dłuższe wiadomości.

Nie wiesz, czego życzyć 8 marca? Zobacz naszą listę gotowych życzeń: Najpiękniejsze życzenia na Dzień Kobiet.

 Czy mogę wysłać bukiet na Dzień Kobiet anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w kwiatowej przesyłce na 8 marca. Jeśli pragniesz wysłać kwiaty na Dzień Kobiet online zupełnie anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz danych w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca.// Forces channel selection