Kwiaty na Dzień Kobiet

Wyjątkowe kwiaty dla wyjątkowych Pań! Kwiaty na Dzień Kobiet to najpiękniejszy sposób by przekazać życzenia. Spraw, aby tegoroczny 8 marca był pełen kwiatów — postaw na wdzięczny bukiet Dla Niej z szybką dostawą nawet w ten sam dzień.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Złóż życzenia na 8 marca… kwiatami

Wszystkie wyjątkowe kobiety w Twoim życiu – mama, żona, siostra a może córki? Czego pragnąłbyś życzyć im w ich dniu? Życzenia na Dzień Kobiet najpiękniej jest złożyć za pomocą bukietu kwiatów. Nie przegap 8 marca i wyślij najpiękniejsze kwiaty z okazji Dnia Kobiet online.

Międzynarodowy Dzień Kobiet 2023 – kiedy?

Co roku 8 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. W 2023 roku Dzień Kobiet przypada na środę. 8 marca to specjalna data i święto, którego nie obchodzi się tylko w Polsce - 8 marca to święto wszystkich Pań!

Międzynarodowy Dzień Kobiet po angielsku to International Women's Day. Z tej okazji, w podziękowaniu za troskę i miłość wręczane są kwiaty wszystkim żonom, mamom, siostrom, czy też babciom. Warto pamiętać, że ten wyjątkowy dzień to także okazja do wspominania kobiet, które przyczyniły się do walki o prawa człowieka czy pokój na świecie.

W Polsce Dzień Kobiet jest wyjątkowo ważnym i często celebrowanym dniem. Wyrazy uznania dla wszystkich wspaniałych kobiet 8 marca składa się również w biurach czy zakładach pracy. Nasi floryści zawsze w okolicach 8 marca mają pełne ręce roboty i doręczają bukiety kwiatów na 8 marca do domów, biur, instytucji czy szkół.

Międzynarodowy Dzień Kobiet świętować można jednak bez względu na dzielący dystans i język. W naszej internetowej kwiaciarni zamówić możecie kwiaty dla kobiet mieszkających lub przebywających za granicą – całkowicie po polsku. Zobacz: Wyślij kwiaty za granicę.

Jakie kwiaty na Dzień Kobiet?

Co jest w dobrym guście na 8 marca 2023? Czy na Dzień Kobiet nadal daje się goździki?

Bukiety z dostawą na 8 marca to najczęściej wiązanki w kolorze różowym, pastelowym lub czerwonym. Najpopularniejsze kwiaty na Dzień Kobiet to:
  • tulipany
  • róże
  • goździki
Powodzeniem cieszą się również typowo sezonowe wiosenne kwiaty takie jak jaskry czy żonkile. Sezonowe tulipany to nasz ulubiony pomysł na Dzień Kobiet. Wiosenna aura tego święta sprzyja także kolorowym bukietom, które dodają energii i nastrajają pozytywnie na resztę dnia.
To, jakie kwiaty dla kobiety na 8 marca spiszą się najlepiej, zależy od tego, jakiej kobiecie chcemy je podarować. Choć symbolika kwiatów nie jest już tak ważna jak kiedyś, wiele osób wciąż zwraca na nią uwagę. Kwiaty w kolorze intensywnej czerwieni (zwłaszcza czerwone róże) oznaczają namiętne uczucie. Kolor ten polecamy na Dzień Kobiet dla żon, narzeczonych lub ukochanych kobiet. Dla pozostałych pań, zwłaszcza w środowisku biznesowym, polecamy eleganckie, pastelowe lub wielokolorowe kompozycje.

Kwiaty dla niej i kartki na Dzień Kobiet 2023

Jak przekazać życzenia z okazji 8 marca? Życzenia na Dzień Kobiet najpiękniej jest złożyć za pomocą bukietu kwiatów z dostawą.
Bukiety na Dzień Kobiet cieszą się ogromną popularnością, a kwiatową niespodziankę z dostawą 8 marca zorganizujesz bez problemu na naszej stronie.
Poza czekoladkami, do bukietu kwiatów na 8 marca dołączyć możesz także dodatkową, okolicznościową kartkę, w której wpisać możesz oficjalne życzenia na Dzień Kobiet. Możesz, ale nie musisz skorzystać także z opcji dodania bileciku z dedykacją. Chciałbyś wysłać bukiet kobiecie, do której pałasz uczuciem i chciałbyś wysłać je jako Tajemniczy Wielbiciel? Jeśli ani w kartce, ani w bileciku do bukietu nie podasz swoich danych, kwiaty dla niej zostaną dostarczone całkowicie anonimowo!

Promocja 10% na kwiaty Dla Niej

Szukasz promocji na Dzień Kobiet? Bez względu na to, czy wybierzesz jeden tradycyjny bukiet goździków, czy kilka bukietów dla najważniejszych kobiet w Twoim życiu — wszystkie bukiety na Dzień Kobiet zamówisz aż 10% taniej, zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na kwiaty na 8 marca otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne bukiety, kwiaty w pudełku lub prezenty.

Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na kwiaty z dostawą. Otrzymasz regularne promocje i przypomnienia. Dzięki temu będziesz w stanie regularnie obsypywać najważniejsze Tobie kobiety kwiatami, nie tylko 8 marca!

Wyślij kwiaty na Dzień Kobiet do Polski...

Przesyłki kwiatowe cieszą się ogromną popularnością w Dniu Kobiet. Na pewno każdy zna kobietę, która kocha być obsypywana kwiatami. Z roku na rok przybywa osób, które pragną zaskoczyć najważniejsze w ich życiu kobiety bukietem z dostawą 8 marca. Dzięki sieci kwiaciarni online w Polsce mamy możliwość doręczyć kwiaty na Dzień Kobiet w każde miejsce. Jeżeli nie możesz spędzić 8 marca razem, bukiet zamówiony online pomoże Ci przekazać życzenia na odległość. Wyślij bukiet na Dzień Kobiet już teraz — zamówisz go szybko i bezpiecznie online.

Wyślij kwiaty na Dzień Kobiet za granicę... po polsku!

Międzynarodowy Dzień Kobiet świętować można bez względu na dzielący dystans i język. Euroflorist umożliwia wysyłanie kwiatów w każde miejsce na świecie — po polsku. Wystarczy, że w menu głównym zmienisz kraj dostawy. Jeżeli masz ochotę przesłać kwiatowe życzenia wyjątkowej dla Ciebie kobiecie mieszkającej w innym kraju, to przekaż je za pośrednictwem naszej kwiaciarni. Współpracujący z nami floryści chętnie przygotują bukiet kwiatów na 8 marca i doręczą go pod drzwi adresatki.

 

 

FAQ — Zamówienie i dostawa

 Jak i kiedy dostarczone mogą być kwiaty na Dzień Kobiet 2023?

Kwiaty (niektóre tulipany, róże lub frezje) oznaczone plakietką "Darmowa dostawa" wysyłane są z polskiej plantacji kurierem DHL. Wszystkie pozostałe bukiety doręczone zostaną osobiście przez lokalną kwiaciarnię partnerską Euroflorist.

Bez względu na rodzaj dostawy, wszystkie nasze bukiety dostarczone mogą być dokładnie w środę, 8 marca 2023.

 Czy mogę zamówić bukiet na Dzień Kobiet z zagranicy?

Oczywiście! U nas wyślesz kwiaty na Dzień Kobiet do Polski bez względu na to, gdzie mieszkasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, PayPal lub PayU.
W zakładce „Kraj dostawy” zmienisz także walutę widoczną na stronie z PLN na USD, EUR lub GBP.

 Czy doręczacie kwiaty na Dzień Kobiet 2023 do hoteli / szpitali / instytucji / zakładów pracy etc.?

Tak, dostarczymy kwiaty z okazji Dnia Kobiet w całej Polsce i za granicę, także na adresy miejsc tymczasowego pobytu lub pracy. Przesyłki bukietów na Dzień Kobiet do budynków użyteczności publicznej, doręczane są do recepcji lub sekretariatu. Pamiętaj także, by upewnić się, czy dane miejsce będzie otwarte 8 marca, podać poprawne dane i jak najwięcej informacji pomocnych w sprawnej organizacji dostawy.

 

FAQ — Kwiaty i życzenia

 Jak wysłać kwiaty z życzeniami na Dzień Kobiet?

Euroflorist oferuje dwa sposoby na przekazanie życzeń na 8 marca. 1) DARMOWY BILECIK. Mały bilecik dołączony do każdej kompozycji pozwala przekazać krótkie wiadomości. 2) KARTKA OKOLICZNOŚCIOWA. Kartka, którą można dokupić do każdego bukietu, pozwoli nam przekazać dłuższe wiadomości.

 Czy mogę wysłać bukiet na Dzień Kobiet anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w kwiatowej przesyłce na 8 marca. Jeśli pragniesz wysłać kwiaty na Dzień Kobiet online zupełnie anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz danych w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca.

 

FAQ — Wybór bukietu 

 Czy daje się róże na Dzień Kobiet?

To zależy od tego, kim jest odbiorczyni i na jaki kolor się decydujesz. Zanim wyślesz róże, sprawdź symbolikę ich kolorów i liczby róż lub postaw na bezpieczną, mieszaną kompozycję. Zobacz: Symbolika róż.

 Czy daje się tulipany na Dzień Kobiet?

Tak, tulipany to bardzo popularne kwiaty podczas Dnia Kobiet. Do tego, te piękne i ukochane przez wiele Pań kwiaty są w sezonie w Dniu Kobiet.

Chciałbyś wysłać tulipany na Dzień Kobiet? Sprawdź naszą szeroką ofertę bukietów z tulipanami.

 Jakich kwiatów nie powinno dawać się kobiecie 8 marca?

To, jakie kwiaty dla kobiety spiszą się najlepiej, zależy od tego, kim jest odbiorczyni oraz Waszych stosunków. Choć symbolika kwiatów nie jest już tak ważna, jak kiedyś, wiele pań wciąż zwraca na nią uwagę. Kwiaty w kolorze intensywnej czerwieni (zwłaszcza róże) oznaczają namiętne uczucie. Kolor ten polecamy na Dzień Kobiet dla żon, narzeczonych lub ukochanych kobiet. Mogą spowodować nieporozumienie podarowane w bukiecie na Dzień Kobiet dla szefowej, nauczycielki, przyjaciółki czy teściowej. Żółte róże natomiast mogą zostać odczytane przez partnerkę jako symbol zdrady, zaprzepaszczonego uczucia lub zazdrości.
Bezpiecznym wyborem dla innych kobiet, mam, teściowych czy koleżanek będą róże w kolorze różowym, lub eleganckie mieszane wiązanki z innych rodzajów kwiatów. Na 8 marca nie są także odpowiednie chryzantemy i kalie, ponieważ dla wielu są to kwiaty kojarzone z pogrzebem.

 

 

// Forces channel selection