Najlepsze zestawy prezentowe Dla Niego

 

Szukasz zestawu lub kosza prezentowego dla mężczyzny – dla ukochanego chłopaka, męża, brata, taty, lub dziadka? A może atrakcyjnego, profesjonalnie prezentującego się zestawu prezentowego dla szefa lub ważnego kontrahenta?

Oto selekcja naszych ulubionych pomysłów na kosze i zestawy prezentowe, które powinny spodobać się mężczyźnie. Prezentujemy Wam listę opcji według okazji, zawartości, oraz budżetu kupującego. Mam nadzieję, że nasz ranking pomoże Wam szybko wybrać najbardziej odpowiedni męski zestaw prezentowy.

Zobacz także: Zestawy prezentowe Dla Niej

 

1. Zestaw prezentowy dla taty lub dla dziadka

zestaw prezentowy dla dziadka lub taty - Kosz Konesera
Kosz „Konesera”

Zazwyczaj najwięcej problemu dzieciom i wnukom sprawia kupno prezentu dla dziadka, lub taty, który jak twierdzi „wszystko ma”. W tym wypadku spodobać się może im popularny „Kosz Konesera” zawierający czerwone wino Arrogant Frog Ribet Red oraz róznorodne polskie i zagraniczne słodycze; Delicje jagodowe, Czekoladowe Kreacje, Trufle Wawel oraz cenione czekoladki Lindt. Elegancko udekorowany kosz, bez elementów światecznych, jest idealnym prezentem na róże okazje, imieniny lub urodziny i dostępny jest w naszym sklepie przez cały rok. Dostarczyć go możecie bezpośrednio do dziadka lub taty, lub zamówić na Wasz adres i wręczyć go osobiście.


PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

Zestaw prezentowy dla taty lub dziadka - Kosz Wedlowski
Kosz "Wedlowski" - bez alkoholu

Jeśli Wasz dziadek lub tata lubuje się w marce Wedel, proponujemy Wam Kosz "Wedlowski". Kosz "Wedlowski" to kosz pełen przysmaków znanych i cenionych od pokoleń: Baryłki, Torcik Wedlowski, kruche ciasteczka Amerykanki, praliny Lalibelle oraz wedlowska czekolada z nadzieniem truskawkowym. Utrzymany w niebieskiej kolorystyce, jest ciekawą alternatywą na zestaw prezentowy Dla Niego. Kosz "Wedlowski” nie zawiera alkoholu.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Kosz prezentowy dla taty lub dziadka z winem
Zestaw z Winami De Lux

Jeśli szukacie zestawu prezentowego dla mężczyzny, który nie powinien zawierać słodyczy, naszą propozycją jest zestaw prezentowy „Zestaw z winami De Lux”. Zawiera on czerwone wytrawne wino oraz białe musujące Nani Rizzi Proseco Superiore, kapary, zielone i czarne oliwki, oraz słone orzeszki w puszce. Nie jest to klasyczny kosz prezentowy, jednak zestaw dostarczony w eleganckiej skrzynecze z grawerem.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

 

Pamiętajcie – żaden prezent nie jest kompletny bez życzeń płynących prosto z serca. Kupując zestaw prezentowy dla taty, niezależnie od tego, który wybierzecie, do zestawu dołączyć możecie specjalną kartkę "Dla Taty" z życzeniami, których treść możecie napisać sami, lub wzorując się na gotowych życzeniach. Pięknym dopełnieniem zestawu prezentowego dla dziadka lub taty będą też kwiaty – sprawdź naszą ofertę bukietów w niebieskiej kolorystyce, i nie tylko:

 

2. Zestaw prezentowy dla chłopaka lub dla męża

 
Kosz dla niego
Kosz "Dla Niego" – na każdą okazję

Nasz ulubiony zestaw prezentowy dla chłopaka to Kosz "Dla Niego" - mieszanka przepysznych słodkich niespodzianek, utrzymana w eleganckiej, niebieskiej kolorystyce. W tym koszu prezentowym znajdują się: czekolada gorzka Wedel, Baryłki Wedel, Amerykanki, ciastka Oreo, cukierki Lindor Coconut oraz kawa Tchibo.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Ukochany nie jest fanem słodyczy, ani mocnych alkoholi, lecz lubuje się w winach? Na pewno ucieszy go jeden z naszych prezentowych zestawów win: zestawu trzech win, win ze słonymi przekąskami, bądź pojedynczych butelek według gustu odbiorcy. Wszystkie wina i zestawy dostarczone są w ładnej, eleganckiej, drewnianej skrzyneczce z grawerem, a do zestawu upominkowego dołączyć można dodatkową kartkę „Kochanie” z życzeniami.

 

3. Zestaw prezentowy dla szefa lub kontrahenta

 
zestaw prezentowy dla szefa lub kontrahenta
Dla szefa lub kontrahenta - na każdą okazję

Kupno zestawu prezentowego dla szefa lub kontrahenta może być nie lada problem – zwłaszcza jeśli wiążą nas tylko relacje biznesowe i nie wiemy, jakie są jego gusta. W tym wypadku bezpieczą opcją będzie jeden z koszów prezentowych dla mężczyzny zawierających różnorodne przysmaki, takie jak nasz kosz prezentowy "Business de Lux". Ten kosz delikatesowy zawiera zarówno szeroką gamę słodkich czekoladek (Lindt Assorted, Lindor Złoty, Lindor Dark, Amoretta, Czekoladowe Kreacje, Czekolada Lindt, Rafaello oraz Cherrissimo), puszkę włoskiej kawy Lavazza i herbatę, lecz nie zawiera alkoholu.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Zestaw prezentowy z trzech butelek wina
Zestaw prezentowy złożony z trzech butelek wina

Zamiast kosza upominkowego pełnego delikatesów, wolałbyś podarować szefowi lub kontrahentowi butelkę wina? Czy jednak wiesz, który rodzaj wina preferuje? Jeśli nie, wybierz nasz "Zestaw z trzech win". Zestaw składający się z trzech różnych win – po jednej butelce z każdego rodzaju: Arrogant Frog - „Ribet White”, „Ribet Pink” oraz „Ribet Red”. Wina zapakowane są w dużą, elegancją drewnianą skrzyneczkę.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Symboliczny prezent dla szefa - Czekoladki
Symboliczny prezent - Czekoladki "Elegance"

Jeśli uważasz, że alkohol, tak jak i drogi kosz prezentowy podarowany szefowi lub partnerowi biznesowemu może być nietaktowny, lub źle zrozumiany, bezpieczniejszą opcją będzie skromny, lecz niemniej elegancki upominek z dobrym stylu. Idealnie nadaje się do tego upominek Czekoladki "Elegance". Zawiera on ręcznie konfekcjonowane praliny w drewnianej skrzyneczce z eleganckim grawerem. Pomimo, że skromny, tak gustowny upominek ucieszy miłośników dobrego smaku i przepięknych form.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Zestaw prezentowy Dla Niego – i nie tylko

 

Oczywiście, nic nie przeszkodzi, by wysłać jeden z powyższych koszy kobiecie, lub podarować mężczyźnie inny zestaw prezentowy niż te zaprezentowane przez nas. Myślisz, że twojemu mężczyźnie spodoba się coś zupełnie innego? Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą win oraz zestawów prezentowych.  

 

Zapraszamy także na zestawienie: 

 
 
 
// Forces channel selection