Kwiaty od Ogrodnika Euroflorist — jak to działa?

Z pudełkiem Kwiatów od Ogrodnika Euroflorist odbiorcy otrzymają więcej barw, na dłużej. Oto kilka kroków, dzięki którym jesteśmy w stanie doręczyć kwiaty prosto z plantacji pod ich drzwi. A wraz z nimi wrażenie, które trwa dłużej.

del
Więcej piękna w lepszej cenie
Niezrównana świeżość
Podaruj radość
Dostawa w całej Polsce
z kodem Track&Trace

 

Kwiaty od Ogrodnika
Krok 1: Bukiety zaprojektowane przez nagradzanych florystów

Wzory mieszanych bukietów zawartych w kolekcji „Od Ogrodnika” zostały stworzone przez wielokrotnie nagradzanych zagranicznych florystów Euroflorist. Cechuje je zachwycający design, są pięknie przygotowane, a wszystkie użyte do nich kwiaty zostały starannie dobrane.

Kwiaty od Ogrodnika - Ciesz się chwilą
Krok 2: Ciesz się chwilą

Rozpakowanie pudełka z kwiatami jest niczym chwila luksusu.

Po otwarciu doręczonego przez kuriera DHL/DPD pudełka osobę, do której wysłałeś kwiaty, powita bukiet pięknych, ładnie zapakowanych kwiatów. Aby dopełnić prezent, dołącz do niego uroczą kartkę z Twoją osobistą wiadomością, lub słodkie czekoladki, która sprawią, że chwila będzie niezapomniana.

Kwiaty od Ogrodnika - Dbamy nie tylko o kwiaty
Krok 3: Dbamy nie tylko o kwiaty

Tulipany, róże, frezje, lilie i inne kwiaty od Ogrodnika Euroflorist są nie tylko piękne, ale także uprawiane w odpowiedzialny sposób.

Współpracujemy z plantatorami dbającymi zarówno o ludzi, jak i środowisko.

Kwiaty od Ogrodnika - Opieka nad kwiatami
Krok 4: Podaruj kwiatom długie i szczęśliwe życie

Sekretem jest miłość, zimna woda i odrobina odżywienia. Usuń także dolne liście z łodyg, przetnij łodygi ukośnie ostrym nożem i codziennie zmieniaj wodę.Odkryj kolekcję Kwiatów od Ogrodnika
// Forces channel selection