Kwiaty dla nauczyciela

Mają większy wpływ na nasze życie, niż zdajemy sobie z tego sprawę... Okaż nauczycielom wdzięczność — podziękuj im najpiękniejszymi kwiatami. Bukiet dla nauczyciela, wychowawcy czy wykładowcy to piękny gest, nie tylko na Zakończenie Roku czy Dzień Nauczyciela, ale także jako gratulacje lub powinszowanie innych zawodowych sukcesów.

Sortuj:
Pokaż
cena::
 

Kwiaty dla nauczyciela i wychowawcy

Bukiet kwiatów dla nauczyciela to piękny gest, nie tylko na Zakończenie Roku czy Dzień Nauczyciela, ale także jako powinszowanie innych prywatnych lub zawodowych sukcesów. Obdarowując wykładowcę, wychowawcę lub nauczyciela kwiatami okazujemy mu nie tylko pamięć, ale także wdzięczność za wysiłek, jaki włożyli w edukację naszą lub naszych pociech.

 

Bukiet dla nauczyciela z dostawą do szkoły

Bukiet Na Dzień Nauczyciela, Zakończenie Roku czy inne wydarzenie — bez względu na okazję zamów bukiet kwiatów dla nauczyciela online. Kwiaty doniczkowe oraz bukiety dla nauczyciela dostarczamy także do szkół i na uniwersytety. Bukiety dla nauczycieli dostępne są w trzech rozmiarach, oraz wielu przedziałach cenowych. Kwiaty dla nauczyciela zamówione mogę być nawet w dniu dostawy.

 

 Kiedy jest Dzień Nauczyciela?

Dzień Nauczyciela, a raczej Święto Edukacji Narodowej w Polsce wypada zawsze 14 października.

 Dzień Nauczyciela czy Dzień Edukacji Narodowej?

Dzień, który potocznie nazywamy Dniem Nauczyciela to oficjalnie Dzień Edukacji Narodowej. Dzień Edukacji Narodowe ma swoje początki w 1972 r., kiedy to powstała ustawa Karta praw i obowiązków nauczyciela. Początkowo, 14 października nazywano Dniem Nauczyciela, ponieważ święto dotyczyło tylko nauczycieli. Dopiero w 1982 r. zmieniono jego nazwę na Dzień Edukacji Narodowej.

 Kiedy obchodzi się Dzień Nauczyciela na świecie? Kiedy jest Światowy Dzień Nauczyciela?

Istnieje także Światowy Dzień Nauczyciela (z ang. World Teachers' Day) – międzynarodowe święto nauczycieli organizowane tradycyjnie wspólnie przez UNESCO, UNICEF i Education International. Światowy Dzień Nauczyciela świętowany jest 5 października.
Dzień Nauczyciela obchodzi większość państw na świecie na przykład: Argentyna – 11 września; Brazylia – 15 października; Chiny – 10 września, Czechy, Słowacja – 28 marca; Hiszpania – 27 listopada, Indie – 5 września; Meksyk – 15 maja, Tajwan – 28 września; Turcja – 24 listopada, Ukraina – pierwsza niedziela października.

 Jakie kwiaty kupić dla nauczyciela?

Jakie kwiaty kupić dla nauczyciela? Zależy to od okazji, sezonu, ale także preferencji nauczyciela. Warto jest zamówić nauczycielom wiązanki z ich ulubionych kwiatów, lub kwiatów w ich ulubionych barwach. Jeśli nie znamy preferencji nauczycieli, bezpiecznym prezentem będzie barwny lub pastelowy bukiet z mieszanych kwiatów z dodatkiem najpiękniejszych kwiatów sezonu. Wymieszanie kilku kolorów i rodzajów kwiatów niweluje ewentualne ukryte znaczenie bukietu, które mogłoby być nie na miejscu.

 Co dla nauczyciela zamiast kwiatów?

Decyzja, co kupić jako prezent dla nauczyciela na koniec roku czy Dzień Nauczyciela nie zawsze należy do najłatwiejszych. Jeśli nasz wychowawca lub nauczyciel wyraził prośbę, by nie kupować mu kwiatów ciętych, dobrą opcją będą gotowe zestawy i kosze prezentowe, które spiszą się świetnie jako prezenty dla nauczycieli.

 

 

// Forces channel selection