Kwiaty na Dzień Matki

Kwiaty dla mamy z dostawą 26 maja to gest, który nie kosztuje dużo, ale znaczy tak wiele. Piękny prezent w przystępnej cenie — wyślij kwiaty na Dzień Matki już dziś, by przekonać się jak niewiele kosztuje sprawienie mamie ogromnej niespodzianki.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Kwiaty na Dzień Mamy - z dostawą do mamy 26 maja

Zacznij 26 maja od kwiatów dla mamy! Przekaż mamie najszczersze życzenia bukietem jej ulubionych kwiatów lub flower boxem na Dzień Matki.
Kwiaty, które zachwycą mamę, w cenie, która zachwyci Ciebie — Wyślij kwiaty na Dzień Mamy i przekonaj się, jak niewiele kosztuje sprawienie mamie ogromnej radości!

Zniżka na kwiaty na Dzień Matki?

Szukasz promocji na kwiaty dla mamy? Bez względu na to, czy wybierzesz przepiękną kompozycję z piwonii, kwiat doniczkowy, flower box czy tani bukiet dla mamy — wszystkie kwiaty na Dzień Matki zamówisz aż 10% taniej, zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na kwiaty dla mamy otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie.

Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na kwiaty z dostawą. Dzięki temu będziesz w stanie regularnie obsypywać Twoją mamę kwiatami, nie tylko w Dniu Matki!

Zamów Kwiaty na Dzień Mamy Online

Zamów najpiękniejsze kwiaty na Dzień Matki w Euroflorist! W naszej kwiaciarni online zamówisz kwiaty z dostawą na 26 maja — szybko i bezpiecznie. Bukiety kwiatów i flower boxy na Dzień Matki dostarczamy zarówno na terenie Polski oraz za granicą.
Wybierz najlepszy bukiet dla Twojej mamy, a my zajmiemy się całą resztą. Razem z naszymi lokalnymi kwiaciarniami rozmieszczonymi na terenie całej Polski oraz partnerskimi kwiaciarniami za granicą, zadbamy o to, aby 26 maja Twoja mama otrzymała najpiękniejszą kwiatową niespodziankę w najlepszej cenie.

 Jak i kiedy doręczone mogą być kwiaty na Dzień Matki 2024?

26 maja 2024 przypada na niedzielę, co wiąże się z ograniczeniami w dacie dostawy niektórych kwiatów.
Kwiaty z kolekcji "Od Ogrodnika" (niektóre tulipany, róże, piwonie lub frezje) oznaczone plakietką "Darmowa dostawa" wysyłane są z polskiej plantacji kurierem DHL. Oznacza to, że nie mogą być doręczone w niedzielę, 26 maja, ale w przeddzień Dnia Matki.
Bukiety "Od Florysty" (w tym flower boxy dla mamy i kwiaty doniczkowe na Dzień Matki) doręczane są przez lokalną kwiaciarnię partnerską Euroflorist położoną najbliżej odbiorcy. Te bukiety mogą być doręczone do Twojej mamy także w niedzielę, 26 maja 2024. Wybierz jeden z tych bukietów z kolekcji "Od Florysty" jeśli zależy Ci na dostawie kwiatów dokładnie w Dzień Matki.

W każdym opisie produktu znajdziesz informację na temat sposobu jego dostawy i możesz wybrać opcję, którą preferujesz. Możliwe daty dostawy zobaczysz także w kalendarzu dostępnym w formularzu zamówień.

Po więcej szczegółów na temat dat i sposobów dostawy kwiatów na Dzień Matki zapraszamy na: Terminy Realizacji.

 Czy mogę zamówić bukiet na Dzień Matki z zagranicy?

Oczywiście! Od ponad 25+ lat łączymy bliskich na całym świecie pozwalając im przekazać emocje i życzenia kwiatami.

W Euroflorist wyślesz kwiaty na Dzień Matki do Polski bez względu na to, gdzie mieszkasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, PayPal lub PayU. W zakładce „Kraj dostawy” zmienić możesz także walutę widoczną na stronie z PLN na USD, EUR lub GBP.

 Jak wysłać kwiaty z życzeniami dla mamy?

Euroflorist oferuje dwa sposoby na przekazanie życzeń na Dzień Matki. 1) DARMOWY BILECIK. Mały bilecik dołączony do każdego bukietu dla mamy pozwala przekazać krótkie wiadomości. 2) KARTKA OKOLICZNOŚCIOWA. Kartka, która pozwoli nam przekazać dłuższe dedykacje. Można ją dokupić podczas zamawiania kwiatów.

 Czy doręczacie kwiaty na grób na Dzień Matki?

Tak. Dzień Matki to piękna okazja, by wspomnieć także mamy, których nie ma już z nami. Najpiękniej zrobić to zostawiając symboliczną wiązankę, wieniec lub bukiet na jej grobie.
Poza okolicznościowymi bukietami kwiaciarnia wysyłkowa Euroflorist oferuje także dostawę kwiatów i różnego rodzaju kompozycji na grób mamy. Kwiaty na Dzień Matki na cmentarz/grób doręczone zostaną przez naszą zaufaną i doświadczoną, lokalną kwiaciarnię partnerską. By zamówić kwiaty i wieńce na grób mamy zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Kwiaty na pogrzeb.

 

// Forces channel selection