Kwiaty od ogrodnika

Świeże kwiaty prosto z rodzinnej plantacji w Polsce — podaruj je w prezencie komuś wyjątkowemu, lub udekoruj nimi swoje wnętrza. Nasze Kwiaty od ogrodnika to zrównoważony wybór i gwarancja świeżości w atrakcyjnej cenie. Zostaną one ścięte dopiero w dniu wysyłki i wysłane kurierem do dowolnego miejsca w Polsce.

Sortuj:
Pokaż
cena::

 

Kwiaty od ogrodnika dostarczone kurierem to przede wszystkim...

 

Świeże kwiaty

Jak najprościej zagwarantować, że bukiet, który zamówicie online, będzie świeży? Otrzymując go wprost od lokalnego producenta w Polsce.

Czy wiedziałeś także, że nasze "Kwiaty od ogrodnika" ścinane są dopiero w dniu ich wysyłki? Bezpośrednia wysyłka bukietu wprost z plantacji w Polsce, kurierem, gwarantuje, że obdarowana przez Ciebie osoba otrzyma piękne, świeże kwiaty z dostawą do domu. Świeże tulipany, róże lub frezje będą piękną i trwałą dekoracją każdego domu.

 

Tanie kwiaty 

Kwiaty od ogrodnika — to gwarantuje nie tylko ich świeżość, ale i niższą cenę. Kwiaty od ogrodnika, dostarczone w pudełku przez kuriera to wspaniały sposób na tani bukiet z wysyłką. Niska cena bukietu nie oznacza jednak gorszej jakości — frezje, róże czy tulipany dostarczone zostaną świeże i bezpiecznie zapakowane. Jeśli szukasz wysokiej jakości kwiatów online tanio, zapisz się także na nasz newsletter. Otrzymasz 10% zniżki na pierwsze zamówienie oraz regularne promocje na bukiety i upominki.

Kwiaty z darmową wysyłką kurierem

Nasze kwiaty dotrą do odbiorcy kurierem, zapakowane w bezpieczne pudełko kartonowe. Dzięki temu świeże kwiaty w niskiej cenie otrzymać może nie tylko Warszawa, Toruń czy Wrocław, ale odbiorcy w każdej, nawet najmniejszej miejscowości w Polsce. Nasze piękne, lecz tanie kwiaty oferowane są z dostawą do domu na terenie całego kraju. 

Tulipany w pudełku

Któż nie kocha pięknych tulipanów w pudełku? Nasze różowe, czerwone, żółte lub białe tulipany, dostępne są w naszej ofercie od grudnia do maja. Kwiaty od ogrodnika to wspaniały sposób by zamówić piękne, tulipany z dostawą do domu przez internet i nie przepłacając na dostawie. Świeżo ścięte tulipany dostarczone kurierem cieszyć będą odbiorcę przez wiele dni.

 

 

// Forces channel selection