Kwiaty od Ogrodnika

Świeże, świeższe, najświeższe. Kwiaty ścięte dopiero w dniu ich wysyłki + dostawa wprost z lokalnej plantacji = piękny bukiet, który najdłużej zachowa świeżość w wazonie odbiorcy. To także więcej kwiatowej radości za tą samą cenę. Kwiaty od Ogrodnika to kwiaty, które dotrą kurierem do każdego, ale to każdego miejsca w Polsce.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Kwiaty od Ogrodnika czyli wprost z plantacji, pod Twoje drzwi...

Świeże, świeższe, najświeższe."Kwiaty od Ogrodnika", albo "Farm to Door flowers" to nowy sposób bezpośredniej wysyłki kwiatów, który szybko zjednał sobie serca miłośników kwiatów w Anglii, Irlandii i u naszych zachodnich sąsiadów. Teraz, możliwy jest on także w Polsce.
Zamawiając Kwiaty od Ogrodnika Euroflorist otrzymasz piękny bukiet, który jeszcze dłużej zachowa świeżość — gdziekolwiek w Polsce mieszkasz. Do tego, dzięki kodowi Track&Trace i powiadomieniu od kuriera DHL/DPD, wiesz dokładnie kiedy odbiorca otrzymał bukiet.

Kwiaty od Ogrodnika Euroflorist to...

Kwiaty wysyłane z lokalnej, polskiej plantacji.
Kwiaty zebrane ręcznie i ścięte dopiero w dniu ich wysyłki.
Kwiaty starannie zapakowane i przetransportowane aż do samego progu Twojego domu lub firmy — do każdego zakątka Polski.

Niezrównana świeżość Kwiatów od Ogrodnika

Im krótsza droga od plantatora do wazonu odbiorcy, tym świeższe kwiaty. Im świeższe kwiaty, tym dłużej można się nimi cieszyć.
Kwiaty od Ogrodnika to najświeższe kwiaty, ścięte dzień wcześniej w pąku, które odkryją swoje piękno dopiero w Twoim wazonie. Oznacza to, że Twoim bukietem możesz cieszyć się jeszcze, jeszcze dłużej.

Kwiaty od Ogrodnika to więcej piękna za tę samą cenę ...

Bezpośrednia dostawa od polskiego plantatora gwarantuje nie tylko świeżość kwiatów, ale i najniższą cenę.
Dzięki bezpośredniej dostawie, za tę samą cenę wypełniamy Twój bukiet jeszcze większą ilością kwiatów, Ty możesz uszczęśliwić kwiatami jeszcze więcej bliskich ci osób, a życie nabiera więcej kolorów.

Kwiaty od Ogrodnika to radość otrzymania kwiatów

Rozpakowanie pudełka z kwiatami jest niczym chwila luksusu...
Po otwarciu pudełka osobę, do której wysłałeś kwiaty, powita bukiet pięknych, ładnie zapakowanych kwiatów. Aby dopełnić prezent, dołącz do niego uroczą kartkę z Twoją osobistą wiadomością, lub słodkie czekoladki, która sprawią, że chwila będzie niezapomniana. Bo przecież zawsze jest powód, aby podarować kwiaty!Kwiaty od Ogrodnika - jak to działa?
Kwiaty od Ogrodnika - jak to działa?

Zbyt piękne, by było prawdziwe?
Bukiety w pudełkach Euroflorist wypełniamy jeszcze większą ilością kwiatów, które pokażą swoje piękno dopiero w Twoim wazonie. Tym sposobem, oferujemy jeszcze więcej piękna i kolorów na dłużej.
Oto kroki, jakie pozwalają Euroflorist doręczyć pudełka Kwiatów od Ogrodnika pod Twoje drzwi.

Jak to działa?
// Forces channel selection