Niebieskie kwiaty

Niebieski to kolor wierności i niewinności. Gdy decydujesz się wręczyć komuś kolor kwiatów w niebieskim kolorze, pamiętaj, że Twój gest będzie symbolizował szlachetne intencje. Bardzo często kwiaty w niebieskim kolorze wręczane są mężczyznom na imieniny lub urodziny. Niebieskie kwiaty dużą popularnością cieszą się także na komunie i chrzty chłopców.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wyślij bukiet według koloru

Niebieskie kwiaty – symbolika

Co symbolizują niebieskie kwiaty? Niebieskie kwiaty są wyjątkowe, oznaczają zaangażowanie i zaufanie. Często spotykamy je w niebieskich dekoracjach i bukietach ślubnych. W związku niebieskie kwiaty są zapewnieniem wierności odbiorcy, troski i lojalności.

Kolor niebieski/błękitny dla wielu kojarzy się z męskością, dlatego to właśnie te kwiaty są najczęściej wybierane jako prezenty dla mężczyzn, w Dzień Ojca oraz Dzień Chłopaka.

Niebieskie bukiety z dostawą

Gdzie zamówić można piękne niebieskie bukiety z dostawą? Choć nie tak popularne i nie tak często spotykane w naturze jak inne kolory, także niebieskie kwiaty znaleźć można w naszej ofercie.
Naszym bestsellerem wśród niebieskich bukietów jest biało-niebieski/fioletowy Bukiet "Niebo". Niebieskie/błękitne kwiaty znajdziemy też w sezonowych bukietach – bukiecie na Dzień Taty oraz wiosennych kompozycjach doniczkowych z uroczymi, małymi niebieskimi niezapominajkami i szafirkami.

10% zniżki na niebieskie bukiety z dowozem

Bez względu na to, czy wybierzesz niebieskie bukiety, czy kompozycję w doniczce — wszystkie kwiaty w odcieniach niebiesko-fioletowych zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter.
Kod zniżkowy na (nie tylko niebieskie) kwiaty otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne kwiaty lub upominki. Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz najlepszych promocji na kwiaty z dostawą.

Zamów niebieski bukiet kwiatów z dostawą

Pragniesz wysłać komuś niebieski bukiet-niespodziankę? Chętnie Ci w tym pomożemy. Od ponad 25+ lat łączymy bliskich na całym świecie, pozwalając im przekazać uczucia kwiatami. Elegancki, niebieski bukiet wysłać możesz razem z prezentem, czekoladkami lub okazjonalną kartką pełną życzeń od serca. Dostarczymy Twoje niebieskie kwiaty nawet w ten sam dzień. Oferujemy dostawę kwiatów do domów, biur, szkół i instytucji. Bez względu na okazję i powód – wyślij niebieski bukiet kwiatów z dostawą już teraz!
 Czy oferujecie niebieskie kwiaty suszone lub sztuczne?

Nie, wszystkie kwiaty z oferty bukietów i kwiatów w kolorze niebieskim to kwiaty cięte/żywe. Nie oferujemy bukietów z kwiatów sztucznych lub suchych.

 Czy mogę zamówić niebieskie bukiety z dostawą do Polski z zagranicy?

Oczywiście! U nas wyślesz piękne niebieskie kwiaty do Polski bez względu na to, gdzie obecnie mieszkasz lub przebywasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, poprzez PayPal lub PayU. W zakładce „Kraj dostawy” zmienić możesz także walutę na USD, EUR lub GBP.

 Czy do kwiatów dodać mogę własne życzenia/dedykację?

Oczywiście i bardzo do tego zachęcamy!
Zamawiając każdy z naszych błękitnych bukietów online, będziesz miał(a) możliwość dodania spersonalizowanych życzeń / wiadomości w załączonym bileciku (opcja darmowa), lub okazjonalnej kartce z życzeniami (opcja dodatkowa).
Pola na Twoją wiadomość znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

 Czy mogę wysłać niebieskie kwiaty anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w Twojej przesyłce. Jeśli pragniesz wysłać niebieski bukiet online zupełnie anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz danych w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca.

 Zniżka na niebieskie buskiety z dostawą?

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz wszystkie, nie tylko błękitne kwiaty i kompozycje 10% taniej, a w przyszłości otrzymasz regularnie zniżki i promocje wprost do Twojej skrzynki.

 

 

 

// Forces channel selection