Prezenty na Dzień Kobiet

Czekoladki jej ulubionych marek, zestawy prezentowe z rzemieślniczymi słodyczami, a może pyszny tort na Dzień Kobiet? Jakikolwiek upominek na Dzień Kobiet wybierzesz na 8 marca, nie zapomnij dodać do zestawu naszej specjalnej kartki lub bukietu. Zamów prezenty na Dzień Kobiet z szybką dostawą w całej Polsce.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wyślij prezenty i upominki na Dzień Kobiet

Czekoladki ulubionych marek, zestawy prezentowe z rzemieślniczymi słodyczami a może pyszny tort lub ciasto na Dzień Kobiet? Cokolwiek wybierzesz 8 marca, nie zapomnij dodać do zestawu naszej specjalnej kartki z goździkami, a w niej zawrzeć najszczersze życzenia z okazji ich święta. Słodycze na Dzień Kobiet możemy także dostarczyć 8 marca razem z pięknymi kwiatami ciętymi.

Pomysły na prezent na Dzień Kobiet 2024

8 marca to piękna okazja, by obdarować nasze mamy, babcie, siostry, koleżanki lub współpracownice. Eleganckie prezenty na Dzień Kobiet to nasza specjalność. Przykładamy wiele starań, aby nasza oferta była dopasowana do okazji oraz różnorodna cenowo. Wysokiej jakości czekoladki, alkohole czy kosze upominkowe to stałe pozycje w naszej kategorii prezentów na Dzień Kobiet.
Najlepsze uniwersalne i kobiece prezenty na Dzień Kobiet to:
  • Eleganckie kosze i zestawy dla Pań, tj. bestseller na Dzień Kobiet, Kosz Elegance
  • Zestawy z kawą i herbatą – Polecane jako upominki na Dzień Kobiet w środowisku biznesowym i prezenty dla współpracownic
  • Zestawy z winem lub pojedyncze butelki tego trunku
Polecany prezent na 8 marca dla dziewczyny, lub żony to:
  • Tort – serce na Dzień Kobiet, np. tort „I Love You” lub „Tort Dwa Serca”
  • Zestawy upominkowe z czekoladowym sercem, np. „Zestaw Herbat od Serca” lub koszyk „Dla Niej”

Gdzie, jak i kiedy dostarczamy upominki na Dzień Kobiet?

Dzięki możliwości wysyłki prezentów dla kobiet w każde miejsce w Polsce możesz obdarować upominkiem bliską Ci osobę bez względu na odległość. Podczas zamawiania prezentów na Dzień Kobiet ważna jest oczywiście, by dostawa miała miejsce 8 marca. W 2024 roku, 8 marca świętujemy w piątek, co umożliwia dostawę upominków nie tylko do domów, miejsc pobytu, ale także biur i zakładów pracy. Zamawiając dostawę do miejsca pracy lub instytucji publicznej, sprawdź, czy miejsce to jest otwarte 8 marca.
Zamawiasz sam upominek / zestaw / kosz prezentowy na Dzień Kobiet (bez kwiatów ciętych)? Takie zestawy prezentowe dostarczone zostaną kurierem DHL, 8 marca. Ważne jest, by zamówić je najpóźniej do godziny 14:00, 7 marca.
Zamawiasz prezent na Dzień Kobiet razem z kwiatami od florysty? Takie zestawy mogą zostać dostarczone najpierw do kwiaciarni partnerskiej obsługującej zamówienie, która to dołączy prezent do kwiatów i dostarczy je razem w wybranym dniu. Takie zestawy także muszą zamówione najpóźniej do godziny 14:00, dnia 7 marca.

Czekoladki na Dzień Kobiet – dostawa za granicę

Duże kosze i zestawy prezentowe zawierające słodycze na Dzień Kobiet dostępne na tej stronie dostarczamy tylko na ternie Polski. Poszukujesz prezentu na Dzień Kobiet z dostawą za granicę? To także jest możliwe. Wybierz kraj dostawy w kategorii Kwiaty za granicę. Zamawiając bukiet kwiatów, będziesz miał możliwość dodania do niego pudełka czekoladek. Takie czekoladki dostarczone mogą być za granicę nawet 8 marca.

Czekoladki na Dzień Kobiet – dostawa w dniu zamówienia!

Spóźniłeś się, by zamówić jeden z dużych prezentów? Jest 8 marca i chciałbyś wysłać czekoladki na Dzień Kobiet z dostawą do końca dnia? Dostawa czekoladek w ten sam dzień także jest możliwa. Zamów Bukiet z okazji Dnia Kobiet i dodaj do niego pudełko czekoladek. Dostawa w ten sam dzień przez lokalnego florystę jest bowiem drugim i najszybszym sposobem, by doręczyć czekoladki na 8 marca.

10% zniżki na prezent na Dzień Kobiet online

Bez względu na to, czy wybierzesz czekoladki, upominek, tort czy duży kosz prezentowy — wszystkie prezenty na Dzień Kobiet zamówisz online 10% taniej, zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na najlepsze prezenty na Dzień Kobiet otrzymasz wprost do twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na kwiaty.

Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na prezenty z dostawą. Dzięki temu będziesz w stanie regularnie obsypywać najważniejsze w Twoim życiu kobiety prezentami, nie tylko 8 marca.

Zamów prezenty na Dzień Kobiet online

Nie zawsze mamy możliwość, by przekazać paniom prezenty z okazji Dnia Kobiet osobiście. Paczkę z prezentem na Dzień Kobiet może też przekazać kurier — bez względu na dystans. Upominki z dostawą 8 marca to sposób na przekazanie uczuć w każde miejsce w Polsce.
Czekoladki i wino? Tort i kwiaty? A może wino i zestaw kaw? Dzięki poczcie upominkowej Euroflorist skomponujesz najlepsze zestawy prezentowe z dostawą na Dzień Kobiet — bez wychodzenia z domu.
Nasi kurierzy zadbają o to, aby wszystkie słodkie upominki oraz czekoladki na Dzień Kobiet dotarły na miejsce na czas. Zamów je już teraz!

 

Kartka na Dzień Kobiet online
Dodaj kartkę na Dzień Kobiet

Tę piękną kartkę z motywem goździków dodasz do każdego z naszych win i zestawów prezentowych.

Za jej pomocą złożysz każdej wyjątkowej kobiecie najpiękniejsze życzenia na 8 marca.

 

FAQ — Dostawa

 Czy mogę zamówić prezent na 8 marca z zagranicy?

Oczywiście! U nas wyślesz prezenty na Dzień Kobiet do Polski bez względu na to, gdzie mieszkasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, PayPal lub PayU.
W zakładce „Kraj dostawy” zmienisz także walutę widoczną na stronie z PLN na USD, EUR lub GBP.

 Czy oferujecie dostawę upominków na Dzień Kobiet 2024 do biur, zakładów pracy, szkoł, hoteli etc.?

Tak, dostarczymy prezenty z okazji Dnia Kobiet w całej Polsce — także na adresy miejsc tymczasowego pobytu lub pracy. Przesyłki prezentów na Dzień Kobiet do budynków użyteczności publicznej, doręczane są do recepcji lub sekretariatu. Pamiętaj także, by upewnić się, czy dane miejsce będzie otwarte 8 marca, podać poprawne dane i jak najwięcej informacji pomocnych w sprawnej organizacji dostawy przesyłki.

 Czy dostarczacie upominki na Dzień Kobiet dla firm?

Oczywiście. Zamówienie może być także złożone w imieniu firmy (płatność na fakturę) i dostarczone do firm i zakładów pracy w całej Polsce.

 

FAQ — Życzenia i kartki

 Jak wysłać prezent z życzeniami na Dzień Kobiet?

W każdego z prezentów dodać możesz specjalną kartkę okolicznościową z goździkami, która pozwoli Ci przekazać dłuższe życzenia.

 Czy mogę wysłać prezent na Dzień Kobiet anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w paczce z prezentem na 8 marca. Jeśli pragniesz wysłać upominek lub czekoladki na Dzień Kobiet online zupełnie anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz swoich danych w polach na prywatną wiadomość. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca.

 Czy macie specjalne kartki z okazji 8 marca?

Tak. Wybierając dowolny prezent (z wyjątkiem tortów) zauważysz, że możesz dodać do niego kartkę „blanko” z goździkami w barwach różu i czerwieni. Kartka ta jest naszą polecaną kartką na Dzień Kobiet.

 

FAQ — Produkty

 Czy oferujecie czekoladki na Dzień Kobiet?

Tak, w naszej ofercie prezentów na Dzień Kobiet znajdziesz wiele rodzajów czekoladek najlepszych polskich i zagranicznych marek: Wedel, Milka, Lindt, Ferrero Rocher, Wawel, Cherissimo, Mieszko i wiele innych bombonierek, pralinek, ciastek oraz czekoladek rzemieślniczych.

Czekoladki i kosze prezentowe bez kwiatów dostarczamy jedynie na terenie Polski. Jeśli chciałbyś wysłać coś słodkiego kobiecie przebywającej za granicą – wybierz kraj dostawy na Kwiaty za granicę, zamów kwiaty i dołącz do nich pudełko czekoladek. W tym wypadku dostarczone zostaną lokalne czekoladki dostępne w zagranicznej kwiaciarni.

 Czy oferujecie wina na Dzień Kobiet?

Tak, w naszej ofercie alkoholi na prezent znajdziesz zarówno pojedyncze butelki win, jak i zestawy z winem oraz wino ze słodyczami. Wszystkie wina dostarczyć możemy na Dzień Kobiet, jeśli zamówione będą najpóźniej do godziny 14:00, 7 marca.

 Czy oferujecie torty na Dzień Kobiet?

Tak, w naszej ofercie tortów z dostawą znajdziesz kilka pięknych i smacznych opcji na tort na Dzień Kobiet, zwłaszcza tortów w barwach różu, do którego dodać można napis z dedykacją. Wybierz ciasto lub tort na Dzień Kobiet w ich ulubionym smaku, a my dostarczymy je na terenie całej Polski.
Torty i ciasta na Dzień Kobiet dostarczamy tylko na terenie Polski. Jeśli chciałbyś wysłać coś słodkiego kobiecie przebywającej za granicą – wybierz kraj dostawy na Kwiaty za granicę, zamów kwiaty i dołącz do nich pudełko czekoladek.

 Czy oferujecie torty na Dzień Kobiet?

Tak, w naszej ofercie tortów z dostawą znajdziesz kilka pięknych i smacznych opcji na tort na Dzień Kobiet, zwłaszcza tortów w barwach różu, do którego dodać można napis z dedykacją. Wybierz ciasto lub tort na Dzień Kobiet w ich ulubionym smaku, a my dostarczymy je na terenie całej Polski.
Torty i ciasta na Dzień Kobiet dostarczamy tylko na terenie Polski. Jeśli chciałbyś wysłać coś słodkiego kobiecie przebywającej za granicą – wybierz kraj dostawy na Kwiaty za granicę, zamów kwiaty i dołącz do nich pudełko czekoladek.

 

 

// Forces channel selection