Dzień Babci i Dzień Dziadka – okazje, o których zapomnieć nie można!

11 styczeń, 2018

Dzień Babci i Dziadka to kolejna, zaraz po Bożym Narodzeniu, wyjątkowa zimowa okazja, w której kwiatów zabraknąć nie może! Święto obchodzone od lat 60tych, z roku na rok cieszące się coraz większą popularnością. Dlaczego jest tak ważne? Przede wszystkim dlatego, że sprawia ogromną radość! Mówimy tu o radości dawania, jednak przede wszystkim, dla naszych dziadków najważniejsza jest nasza pamięć!

2018JFMA_650x450_grandparents

Jaki prezent wybrać z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka?

Każdy gest, który wykonamy w tym wyjątkowym dniu, będzie dowodem naszej pamięci, uznania oraz miłości. Z pewnością każdy z nas pamięta te radosne i pełne śmiechu chwile spędzane z dziadkami! W końcu kto jak nie oni rozpieszczali nas najbardziej na świecie, pełniąc jednocześnie rolę nauczyciela i pozwalając beztrosko odkrywać świat. Podziękuj im za te sielskie chwile i pokaż, że o nich pamiętasz!

Jaki upominek będzie najodpowiedniejszy? Czym najlepiej zaskoczyć? Pomysłów jest mnóstwo, jednak tak naprawdę liczy się gest! Sprawdź propozycje naszych florystów, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego!

Bukiet „Polny”

BOU10_164_2

https://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU10_164/Bukiet-Polny

Bukiet „Lazurowy sen”

BOU12_153_2

https://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU12_153/Bukiet-Lazurowy-sen

Bukiet „Kolorowy”

BOU10_61_2
https://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU10_61/Bukiet-Kolorowy

Nasi Dziadkowie z pewnością docenią taki gest. Wyobraź sobie zaskoczenie, a nawet łzy wzruszenia, gdy tylko przekazane w tak niecodzienny sposób życzenia trafią na ich ręce! Uczuć, które wywoła tak prosty, a jednak wyjątkowy upominek, nie da się opisać słowami. Najlepszym tego wyrazem będzie ich wdzięczność oraz Twoja satysfakcja ze sprawionej niespodzianki! Pamiętaj też, że do każdego bukietu możesz dołączyć dedykowany prezent w postaci pudełka czekoaldek czy tortu z dedykacją. Podpowiadamy, które słodkie upominki cieszą się największym zainteresowaniem.

Czekoladki „Dla Kochanej Babci”

U691
https://www.twojekwiaty.pl/do/item/U691/Pralinki-Dla-Kochanej-Babci

Tort Dla Dziadka

TRT_92

https://www.twojekwiaty.pl/do/item/TRT_92/Tort-Dla-Dziadka

Pamiętaj, Dzień Babci i Dziadka już 21-22 Stycznia! Nie zapomnij o jednych z najważniejszych w Twoim życiu osobach!

Autor: Natalia Głowicka

Komantarze są wyłącznone.