Życzenia na Dzień Matki

 

Najpiękniejszy prezent na Dzień Matki? To taki, który dajesz prosto z serca... Taki, który przekaże wszystkie Twoje życzenia i podziękowania... Prezent, który wyrazi więcej niż słowa! Bo przecież czasem trudno powiedzieć tak po prostu "Mamo, kocham Cię". Dlatego, jeżeli wciąż zastanawiasz się co kupić Mamie na Dzień Matki, to sięgnij po kwiaty z dostawą! Wybierz te, które Twoja Mama lubi najbardziej i dołącz do nich szczerze życzenia. To prezent, który wzruszy, wywoła uśmiech i przekaże więcej niż 1000 słów!

 
TRADYCJA

Tradycja obchodów Dnia Matki pochodzi z USA. Zapoczątkowała go Anna Jarvis, która uhonorowała rocznicę śmierci swojej matki, ozdobiła kościół kwiatami i rozdała ja wszystkim przybyłym. W 1914 roku Kongres Stanów Zjednoczonych oficjalnie ogłosił Dzień Matki dniem wolnym od pracy.

 
DZIEŃ MATKI W POLSCE

W Polsce święto wszystkich Mam obchodzimy 26 maja. Tego dnia dzieci, niezależnie od wieku, składają Mamom życzenia i obdarowują je kwiatami, czekoladkami i innymi drobnymi prezentami. Ten dzień jest symbolem miłości, szacunku i wdzięczności do Mam.

 
KWIATY NA DZIEŃ MATKI

To najpopularniejszy upominek! Sięga po nie niemal 82% tych, który celebrują to święto i składają życzenia swoim Mamom. Jakie kwiaty na Dzień Matki wybieramy najczęściej? Bukiety w różowym kolorze, słoneczniki i niezwykle modne ostatnio Flower Boxy.

Czego życzyć na Dzień Matki?


Droga Mamo! Dziękuję za każdy spędzony wspólnie z Tobą dzień. Za pokazywanie mi świata, wsparcie w każdej trudnej chwili i za to, że zawsze pozwalałaś mi być sobą! Kocham Cię!

Najlepsze życzenia dla najukochańszej Mamy na świecie! Dużo zdrowia, spełnienia marzeń i samych radosnych chwil. Buziaki!

Mamo, w dniu Twojego święta dziękuję Ci za Twoją miłość, pomoc i wsparcie. Niech na Twojej twarzy zawsze gości promienny uśmiech, a zdrowie nigdy Cię nie opuszcza!

Za Twe czułe serce, za mądre nakazy, w dniu Twojego święta dziękuję sto razy!

Ile kwiatków w maju, ile szczęścia w raju, tyle radości i słodyczy, kochające dziecko Tobie życzy.

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, za to, że wskazujesz drogę mi w mroku. Za to, że dni moje tęczą malujesz, dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję!

Kochana Mamo! Życzę Ci, żebyś zawsze szczęśliwa była, w radości i szczęściu żyła. Niech o każdej porze i wszędzie, śmiech na Twojej twarzy będzie!


Mamo, życzę Ci, żebyś nigdy się nie zmieniała! Bądź zawsze tak dobra, ciepła i kochana jak teraz. Dziękuję Ci za cierpliwość i trud włożony w moje wychowanie.
Kwiaty dla Mamy
 

 

Miłość do Mamy nie zna granic

Język kwiatów jest uniwersalny, ale zawsze warto dołączyć do nich bilecik z życzeniami. Zobacz, jak na całym świecie składa się Mamom życzenia!


Happy mother’s day (Anglia)
Felicidades mama (Hiszpanial)
Herzliche Grüsse zum Muttertag (Niemcy)
Gratulerer med Morsdagen (Norwegia)
Buona festa Mamma (Włochy)
Feliz Dia das Mães(Portugalia)
Grattis pa Mors dag (Szwecja)
Fijne moederdag (Holandia)