Kody rabatowe na kwiatowe przesyłki

Nie szukaj kodów – niech kody same docierają do Ciebie. Odbierz najlepsze i regularne kody bezpośrednio od kwiaciarni internetowej Euroflorist.

Zapisz się na nasz newsletter, a dostaniesz je wprost do Twojej skrzynki. Oto jakie bony rabatowe na kwiaty i prezenty otrzymasz:

Kody okazjonalne

Każda ważna okazja, taka jak Dzień Matki, Walentynki, Dzień Kobiet zasługuje na kwiaty. Zawsze przed wielkimi kwiatowymi okazjami przesyłamy naszym subskrybentom atrakcyjne kody rabatowe – 10%, 12%, 15%, a czasem nawet 20%. Są to albo kody na wszystkie bukiety, wszystkie prezenty a najczęściej — na wszystko w sklepie. 

Kody rabatowe na prywatne wydarzenia

Kwiaty jednak to coś, co warto kupować częściej, także na prywatne celebracje.

Naszym stałym klientom przesyłamy także automatyczne przypomnienia o nadchodzących urodzinach, imieninach, rocznicach. Nie tylko już nigdy nie zapomnisz o ważnej dacie — w powiadomieniach zawarty jest także specjalny kod zniżkowy, dzięki któremu kwiaty zawsze zamówisz kwiaty na Twoje prywatne wydarzenia z atrakcyjnym rabatem.

Rabat Powitalny -10%, Kwiatowe Bestsellery, Nowości

Wierzymy, że zawsze jest powód by podarować kwiaty. Dlatego, poza kodami zniżkowymi przed ważnymi kwiatowymi okazjami, często rozdajemy naszym subskrybentom bony zniżkowe na kwiaty wysyłane "tak po prostu". Otrzymywane bez szczególnych okazji rabaty pomagają dzielić się radością kwiatów. 

Każdy, kto zapisze się na naszą listę otrzyma od razu powitalny rabat -10%. Od czasu do czasu, nasi subskrybenci otrzymują także kody na poszczególny bukiet lub prezent. Najczęściej jest to najpiękniejsza sezonowa sugestia, najbardziej lubiany okazjonalny bestseller, lub najnowszy produkt w naszym sklepie.

Zdobądź kody na wysyłkę bukietów

Wprost do Twojej skrzynki!

Będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz promocji i kodów rabatowych na kwiaty z dostawą online. Otrzymasz od nas regularnie najważniejsze przypomnienia i najwyższe rabaty. Dzięki temu będziesz mógł obsypywać odbiorcę kwiatami i prezentami, nawet bez szczególnej okazji.

Zapisz się


Jak otrzymać powitalny bon rabatowy na kwiaty? 

Zapisałeś się na nasz newsletter przez formularz? Jeśli nie otrzymałeś pierwszego, powitalnego kodu rabatowego -10% w ciągu 5-10 minut, zanim skontaktujesz się naszym Biurem Obsługi Klienta, sprawdź zawartość folderu spam.
Jeśli to tam trafił kod promocyjny na kwiaty, pamiętaj by dodać nasz adres e-mail do skrzynki głównej (listy bezpiecznych nadawców), tak, by kolejne nadchodzące e-maile docierały do Ciebie bez problemów.


Jak nie stracić kodów zniżkowych?

Tak, zapisanie się do naszej listy subskrybentów to jedno, ale należy też pamiętać, by kodów zniżkowych... nie stracić.

Dlaczego? Systemy często blokują automatycznie maile, jeśli kilkanaście poprzednich od tego samego nadawcy pozostało nieotwartych przez odbiorcę. Jest to sposobem zapobiegania spamu. Pamiętaj więc, by co jakiś czas otwierać lub klikać na nasze maile, jeśli nie chcesz aby nasze maile z rabatami na kwiaty nie przestawały do Ciebie dochodzić.

Bestsellery od 79 zł// Forces channel selection