Ciasta i prezenty na Wielkanoc

Szukasz prezentu na Zajączka dla rodziny lub pracowników? Podaruj im słodki prezent na Wielkanoc — sprawdź naszą ofertę wielkanocnych upominków: koszy prezentowych, zestawów słodyczy oraz tradycyjnych ciast wielkanocnych. Zamów wielkanocne ciasta lub wybrany upominek od Zajączka online, a my doręczymy go na ternie całej Polski.

Sortuj:
Pokaż
cena::

 

 
 
 

Prezent na zajączka

Prezent na Zajączka, lub od Zajączka to coś, czego wyczekują wszystkie dzieci. Czekoladowe zające, jajka niespodzianki i inne słodycze na Wielkanoc to tradycyjne upominki od chrzestnych, cioć, wujków, bab i dziadków. Nie możesz w te święta przekazać prezentu wielkanocnego osobiście? Zamów słodycze na Wielkanoc i najsłodsze wielkanocne upominki w naszym sklepie online!

Co przynosi zajączek? 

Zajączek zwykle przynosi drobne upominki na Wielkanoc, najczęściej paczki wielkanocne z czekoladkami, jajkami- niespodziankami i wielkanocnymi drobiazgami.

Kiedy przychodzi zajączek Euroflorist?

Zajączek przynosi zwykle upominki wielkanocne w pierwszy dzień świąt. Prezenty na zajączka Euroflorist dostarczane są kurierem, stąd też mogę być dostarczone najpóźniej w Wielką Sobotę. 

 

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci…

Dla wszystkich najmłodszych mamy w ofercie przepyszny klasyk - „Wielkanocne Słodycze” - koszyk wielkanocny na prezent zawierający najlepsze czekoladki Milka wraz z uśmiechniętym czekoladowym zającem. Będzie on miłym prezentem na święta wielkanocne dla dzieci.

.. oraz tych nieco starszych

Zajączek pojawia się najczęściej w domach, w którym są dzieci, jednak nie tylko. Jeśli zastanawiasz się co wysłać na Wielkanoc dorosłym, sprawdź ofertę wszystkich zestawów i koszy prezentowych, w tym upominków z alkoholem, kawą, bądź herbatą. Spiszą się one świetnie jako prezent na Wielkanoc dla chłopaka, rodziców, teściów lub babci. Znajdziesz tu pomysł na słodki prezent wielkanocny na każdy budżet.

Prezenty na Wielkanoc dla całej rodziny

Dzięki naszej szerokiej ofercie prezentów na Wielkanoc, zamówisz w jednym miejscu prezenty wielkanocne dla dzieci jak i dla dorosłych, z dostawą do wszystkich miejscowości w Polsce. 

Pyszne ciasta na Wielkanoc

Dostarczymy także tradycyjne i efektowne ciasta na Wielkanoc: mazurek i sernik. Te dwa ciasta wielkanocne są dostępne w naszym sklepie tylko w okresie świątecznym. Sprawdź także pozostałe torty i ciasta dostępne przez cały rok.

Dostawa ciast wielkanocnych online, to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby podarować wielkanocny upominek bliskim, którzy mieszkają daleko. Do ciast wielkanocnych z dostawą dodać można spersonalizowaną dedykację, w której złożyć można świąteczne życzenia. 

Nie masz ochoty lub czasu wy zająć się wielkanocnymi wypiekami — zamów dobre ciasto na Wielkanoc z dostawą do twojego domu. 

 

Zamów upominki wielkanocne online

Słodycze na Wielkanoc, tradycyjne wielkanocne ciasta oraz zestawy prezentowe mogą być zamówione oddzielnie lub w zestawie z bukietem kwiatów

Szukasz pomysłu na prezent wielkanocny z szybką dostawą kurierem? Nasze słodkie wielkanocne upominki spiszą się zarówno jako prezenty firmowe dla pracowników, jak i niespodzianki dla najbliższych.

Zamów prezenty wielkanocne dla dzieci i dorosłych w tym samym sklepie online — naszej poczcie kwiatowo-upominkowej Euroflorist. Doręczymy wybrane upominki na Wielkanoc kurierem, pod wskazany adres na terenie Polski.