Ciasta i prezenty na Wielkanoc

"Dla Ciebie — Od Zajączka." Zostań Zajączkiem, na którego czekają Twoi bliscy i podaruj im słodkie prezenty na Wielkanoc. Odkryj ofertę wielkanocnych upominków dla młodszych i starszych: koszy prezentowych, zestawów słodyczy oraz tradycyjnych polskich ciast wielkanocnych. Zamów wielkanocne ciasta lub upominek od Zajączka online, a my doręczymy je na ternie całej Polski wraz z Twoimi wielkanocnymi życzeniami.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Zamów prezent + kwiaty na Wielkanoc
Wyślij wielkanocny prezent + kwiaty

Najpiękniejszy dodatek do wielkanocnego prezentu — świeże i barwne kwiaty wraz ze świątecznymi życzeniami. W Euroflorist doręczyć możemy je razem z wybranym przez Ciebie upominkiem wielkanocnym.

Zamów prezent od Zajączka wraz z bukietem wielkanocnych kwiatów, a my dostarczymy je oba w Twoim imieniu.

Zamów kwiaty na Wielkanoc
 

Prezent "Na Zajączka" i "Od Zajączka"

Prezent na Zajączka (od Zajączka), to coś, czego wyczekują w Wielkanoc wszystkie dzieci. Czekoladowe zające, jajka niespodzianki i inne słodycze na Wielkanoc to tradycyjne upominki od chrzestnych, cioć, wujków, bab i dziadków. Nie możesz w te święta przekazać prezentu wielkanocnego osobiście? Zamów słodycze na Wielkanoc i najsłodsze wielkanocne upominki z dostawą w naszym sklepie online!

Co przynosi Zajączek? 

Zajączek zwykle przynosi dzieciom drobne upominki na Wielkanoc, najczęściej paczki wielkanocne z czekoladkami, jajkami- niespodziankami, czekoladkami i słodkimi wielkanocnymi drobiazgami.

Kiedy przychodzi Zajączek Euroflorist?

Zajączek przynosi zwykle upominki wielkanocne w pierwszy dzień świąt. Prezenty od Zajączka Euroflorist dostarczane są kurierem, stąd też mogę być dostarczone najpóźniej w Wielką Sobotę (jeśli wysłane razem z kwiatami od florysty), lub Wielki Piątek (jeśli wysłane bez kwiatów).


Prezenty na Wielkanoc dla dzieci…

Dla wszystkich najmłodszych mamy w ofercie przepyszny klasyk - „Wielkanocne Słodycze” - koszyk wielkanocny na prezent zawierający najlepsze czekoladki Milka wraz z uśmiechniętym czekoladowym zającem. Będzie on miłym prezentem na święta wielkanocne dla dzieci.

... oraz tych nieco starszych

Zajączek pojawia się najczęściej w domach, w którym są dzieci, jednak nie tylko. Jeśli zastanawiasz się co wysłać na Wielkanoc dorosłym, sprawdź ofertę wszystkich zestawów i koszy prezentowych, w tym upominków z alkoholem, kawą, bądź herbatą. Spiszą się one świetnie jako prezent na Wielkanoc dla chłopaka, rodziców, teściów lub babci. Znajdziesz tu pomysł na słodki prezent wielkanocny na każdy budżet.

Prezenty na Wielkanoc dla całej rodziny

Dzięki naszej szerokiej ofercie prezentów na Wielkanoc zamówisz w jednym miejscu prezenty wielkanocne dla dzieci jak i dla dorosłych oraz wypieki z dostawą do wszystkich miejscowości w Polsce. 

Pyszne ciasta na Wielkanoc

Poza prezentami ze słodyczami na Wielkanoc dostarczymy także tradycyjne i efektowne ciasta na Wielkanoc: mazurek i sernik. Te dwa ciasta wielkanocne są dostępne w naszym sklepie tylko w okresie świątecznym. Sprawdź także pozostałe torty i ciasta dostępne przez cały rok.

Dostawa ciast wielkanocnych online, to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby podarować wielkanocny upominek bliskim, którzy mieszkają daleko. Do ciast wielkanocnych z dostawą dodać można spersonalizowaną dedykację, w której złożyć można świąteczne życzenia. 

Nie masz ochoty lub czasu wy zająć się wielkanocnymi wypiekami — zamów dobre ciasto na Wielkanoc z dostawą do Twojego domu. 

 

Zamów upominki wielkanocne online

Słodycze na Wielkanoc, tradycyjne wielkanocne ciasta oraz zestawy prezentowe mogą być zamówione oddzielnie lub w zestawie z bukietem kwiatów

Szukasz pomysłu na prezent wielkanocny z szybką dostawą kurierem? Nasze słodkie wielkanocne upominki spiszą się zarówno jako prezenty firmowe dla pracowników, jak i niespodzianki dla najbliższych.

Zamów prezenty wielkanocne dla dzieci i dorosłych w tym samym sklepie online — naszej poczcie kwiatowo-upominkowej Euroflorist. Doręczymy wybrane przez Ciebie ciasta wielkanocne, prezenty na Zajączka i upominki na Wielkanoc kurierem, pod każdy wskazany adres na terenie Polski. 

 Czy mogę zamówić prezent wielkanocny lub ciasto z dostawą do Polski mieszkając za granicą?

Oczywiście! U nas wyślesz wielkanocne ciasta i upominki do Polski bez względu na to czy mieszkasz w UK, USA, Niemczech czy innym kraju. Zamówienie złożyć możesz z zagranicy, a opłacisz je polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, poprzez PayPal lub PayU. Firmom oferujemy płatność z odroczonym terminem płatności. Jeśli zaś pragniesz zmienić walutę ze złotówek na USD, EUR czy GBP, zrobić to możesz w zakładce „Kraj dostawy”.

 Czy do prezentu na Wielkanoc dołączyć mogę własne życzenia wielkanocne?

Tak, oczywiście. Zamawiając dowolny zestaw lub kosz z prezentami wielkanocnymi online, będziesz miał(a) możliwość bezpłatnego dodania spersonalizowanych życzeń wielkanocnych w załączonym bileciku (opcja darmowa) lub większej, okazjonalnej kartce (opcja dodatkowa). Pola na wielkanocną wiadomość / życzenia znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

 Czy oferujecie prezenty lub wypieki wielkanocne z dostawa do domu/biura?

Tak. Doręczamy zamówione zestawy i wypieki wielkanocne nawet następnego dnia — na adresy domów, instytucji, biur i miejsc pracy na terenie całego kraju.

 Czy dostarczacie prezenty wielkanocne za granicę?

Nie, wielkanocne upominki i wypieki z tej oferty doręczamy jedynie na terenie Polski. Pragniesz wysłać słodki prezent bliskim za granicą? Sprawdź ofertę dla danego kraju pod: Kwiaty za granicę. Zamawiając bukiet, dołączyć możesz do niego czekoladki.

 Zniżka na wielkanocne wypieki i prezenty online?

Pragniesz częściej wysyłać prezent Od Zajączka do Polski? Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz wszystkie upominki, wypieki i prezenty wielkanocne 10% taniej, a w przyszłości otrzymasz regularnie zniżki i promocje wprost do Twojej skrzynki. Dzięki temu już nigdy nie przegapisz naszych najlepszych ofert.

 

// Forces channel selection