Bukiety kondolencyjne

Kwiaty towarzyszą nam we wszystkich ważnych chwilach naszego życia, także tych najtrudniejszych... Kiedy ciężko jest znaleźć odpowiednie słowa, przekaż kondolencje kwiatami. Bukiety kondolencyjne z wysyłką będą pięknym symbolem Twojej pamięci, troski i współczucia — bez względu na dzielący Was dystans.
Zobacz także: Jak złożyć kondolencje? oraz Wiązanki na pogrzeb z dostawą.

Sortuj:
Pokaż
cena::


"Jestem tu, jeśli mnie potrzebujesz..."

Sięgnij po bukiety kondolencyjne, gdy dodać chcesz otuchy bliskiej Ci osobie zmagającej się z ogromną stratą. Wysyłka kondolencyjnych bukietów to piękny zwyczaj, który pomaga odbiorcy w ciężkim okresie. Wysyłając bukiet kondolencyjny, nie zapomnij o miłych słowach wsparcia w załączonym bileciku, takich jak: "Wiedz, że jestem tu, jeśli mnie potrzebujesz".

Bukiet kondolencyjny - czym jest?

Bukiet kondolencyjny to wiązanka żywych kwiatów, którą wysyła się osobie, która właśnie dowiedziała się o śmierci kogoś bliskiego. Bukiet ten jest wyrazem naszego współczucia i wsparcia żałobnika w trudnym i smutnym okresie. Bukiet kondolencyjny zwykle wykonany jest z eleganckich, delikatnych, białych kwiatów. Największą popularnością cieszą się białe lilie oraz białe róże, będące symbolem nadziei, miłości, szacunku i niewinności. Nieodłączną częścią bukietu kondolencyjnego jest bilecik z dedykacją pełną słów otuchy i wsparcia.

Bukiety kondolencyjne: czy do domu czy do kościoła?

Gdzie dostarczyć bukiet kondolencyjny? Bukiet kondolencyjny często mylony jest z bukietem pogrzebowym, który doręcza się na ceremonię pogrzebową i który ma na celu okazanie szacunku zmarłej osobie.
Bukiety kondolencyjne nie są przeznaczone na pogrzeb, lecz mają na celu emocjonalne wsparcie jednego z żałobników. Mają formę bukietu do wazonu, więc najczęściej wysyłane są na adres domu lub miejsca, w którym obecnie ona/on przebywa.

Zniżka na bukiety kondolencyjne z dostawą

Bez względu na to, który bukiet kondolencyjny wybierzesz – wszystkie z nich zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter. Powitalny kod zniżkowy otrzymasz wprost do Twojej skrzynki e-mailowej zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne kwiaty i kompozycje pogrzebowe.

Zamów kwiaty kondolencyjne do Polski

Nie możesz osobiście złożyć kondolencji? Poszukujesz firmy oferującej sprzedaż wysyłkową bukietów kondolencyjnych na terenie Polski? Zamów jeden z gotowych bestsellerów online, lub omów zamówienie niestandardowe z naszym konsultantem. Oferujemy kwiaty kondolencyjne z dostawą w całej Polsce — nawet w ten sam dzień!

 

FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 Kiedy zamówić kwiaty kondolencyjne?

Nasze kondolencyjne bukiety mogą być doręczone w Polsce i za granicą. Po dokładne informacje na temat terminów dostaw kwiatów kondolencyjnych zapraszamy na stronę: Terminy Realizacji

 Bukiety kondolencyjne - do domu czy do kościoła?

Bukiety kondolencyjne nie są przeznaczone na pogrzeb, lecz mają na celu emocjonalne wsparcie jednego z żałobników. Mają formę bukietu do wazonu, więc najczęściej wysyłane są na adres domu lub miejsca, w którym obecnie przebywa odbiorca.

 Gdzie zamówię bukiety z dostawą na pogrzeb / dla zmarłego?

W naszej ofercie sprzedaży wysyłkowej są nie tylko kwiaty kondolencyjne. Poza bukietami kondolencyjnymi (dla żałobników) doręczamy także kwiaty pogrzebowe (z dostawą do domu pogrzebowego / kościoła lub miejsca ceremonii).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Kwiaty na pogrzeb.

 Czy mogę zamówić kwiaty kondolencyjne z dostawą w Polsce z zagranicy?

Tak, oczywiście. W Euroflorist wyślesz wszelkiego rodzaju kwiaty kondolencyjne lub pogrzebowe do Polski bez względu na to, gdzie obecnie mieszkasz. Zamówienie złożyć możesz po polsku.// Forces channel selection