Krótkie życzenia świąteczne - firmowe oraz dla bliskich

 

Nie przepadacie za długimi życzeniami-wierszykami? Oto lista gotowych, krótkich życzeń bożonarodzeniowych dla bliskich, ukochanej osoby lub pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Wybierz:

Dla rodziny i bliskich   Dla ukochanej osoby   Życzenia firmowe

 

Życzenia świąteczne — dla bliskich i przyjaciół

 

Niech czas Bożego Narodzenia będzie pełen ciepła, radości i wytchnienia od codziennego pędu. Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy…

**

Miłość, spokój i szczęście niech towarzyszą Tobie i Twoim bliskim w Święta Bożego Narodzenia oraz przez cały nadchodzący Nowy Rok! Wesołych Świąt!

**

Najważniejsze jest nie to, co pod choinką, ale kto zbiera się wokół niej. Całej rodzinie [xxx] składamy życzenia radosnych, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów i szczęśliwych chwil w nadchodzącym Nowym Roku 2024.

**

Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich. Niech pokój, miłość i szczęście otoczą dzisiaj nas wszystkich! Wesołych Świąt!

**

Iście magicznych Świąt Bożego Narodzenia oraz niezapomnianego Sylwestra życzy...

**

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej życzy…

**

Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy...

 

Wyślij życzenia razem z...

Najszczersze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych z bliskimi oraz wielu szczęśliwych chwil w nadchodzącym Nowym Roku 2024.

**

Niech Święty Mikołaj przyniesie Ci/Wam dużo prezentów! Niech Twój/Wasz dom wypełniony będzie spokojem i szczęściem!

**

Szczęśliwych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku z całego serca życzą…

**

Nie mogę świętować z Wami osobiście, ale jesteście w moich myślach i sercu. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  (*Polecane jako treść bilecika do bukietu świątecznego).

 

Jeśli chcesz złożyć życzenia w innych językach, zobacz także: 

Życzenia świąteczne i noworoczne po angielsku  Życzenia świąteczne i noworoczne po niemiecku  Życzenia świąteczne i noworoczne po francusku

 

Prezenty z dostawą

 

Życzenia świąteczne — dla ukochanej osoby

 

Boże Narodzenie jest jeszcze bardziej magiczne, od kiedy jesteś w moim życiu! Wesołych Świąt, kochanie!

**

Wesołych Świąt dla kogoś, kto jest słodszy niż cukierki na choince, rozgrzewa bardziej niż filiżanka gorącego kakao i napełnia serce radością bardziej niż najwspanialszy prezent pod choinką! Wesołych Świąt, kochanie!

**

Najważniejsze jest nie to, co pod choinką, ale kto zbiera się wokół niej. Cieszę się, że jesteś w moim życiu. Wesołych Świąt, kochanie!

**

Jesteś najcudowniejszym elementem najcudowniejszego okresu w roku. Twoja miłość jest najlepszym prezentem świątecznym, jaki mogłem/mogłam kiedykolwiek otrzymać. Wesołych Świąt, kochanie!

 

Prezenty i kartki na Boże Narodzenie
Wyślij prezent z kartką świąteczną

Czy wiesz, że zamawiając prezent pod choinkę w Euroflorist, dodać możesz do niego także specjalną kartkę świąteczną? Złożone w niej życzenia dotrą do Twoich bliskich szybciej niż pocztą, bo już następnego dnia.

Spraw, by tegoroczne życzenia były niezapomniane i zostań Świętym Mikołajem, bez względu na dzielący Was dystans.

Wyślij prezent z kartką

 

Życzenia świąteczne — firmowe

Oto krótkie życzenia świąteczne i noworoczne, które złożyć można pracownikom, partnerom biznesowym, klientom lub dostawcom. Życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne to także świetna okazja, by podziękować wszystkim partnerom za dotychczasową współpracę i zadbać o dobre relacje biznesowe w nadchodzącym roku. 

 

Życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pełnego sukcesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

**

W podziękowaniu za Waszą ciężką pracę w tym roku chcielibyśmy życzyć Wam i Waszym rodzinom Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

**

Za nami wyjątkowy rok, za który to wdzięczni jesteśmy właśnie Wam (/zawdzięczamy Wam). Bardzo dziękujemy za wsparcie oraz życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

**

Dziękujemy za wybór naszych produktów. Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

**

Zespół [nazwa firmy] życzy Wam pokoju, radości i pomyślności przez cały nadchodzący rok. Dziękujemy za nieustające wsparcie i współpracę. Cieszymy nas, że będziemy mogli współpracować z Wami w 2024 roku / w nadchodzących latach.

**

Wszystkim [pracownikom / klientom / przyjaciołom] pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia spokojnych, ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nadchodzącym roku.

 

Powiązane:

Życzenia świąteczne i noworoczne po angielsku  Życzenia świąteczne i noworoczne po niemiecku  Życzenia świąteczne i noworoczne po francusku

 

 

 

Dla Twoich bliskich na święta

 

// Forces channel selection