Wieńce adwentowe

Adwent to wyjątkowy czas oczekiwania i nadziei. Umil bliskim czas adwentu, wysyłając im jeden z adwentowych wieńców, takich jak tradycyjny wieniec adwentowy z czterema symbolicznymi świecami.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Najpiekniejsze dekoracje adwentowe

Adwent to wyjątkowy czas — czas oczekiwania z nadzieją i radością na narodzenie Chrystusa. Dla wielu adwent to czas wyciszenia i nadziei. Warto podkreślić wyjątkowość adwentu dekorując nasz dom adwentowymi ozdobami.
Wieńce i wianki adwentowe mogą mieć formę wieńca na drzwi lub wieńca na stół. Symbolem adwentu jest jednak tradycyjny wianek adwentowy z czterema świecami, który położyć można na stole lub parapecie. Nasz wianek adwentowy na stół udekorowany jest szyszkami i innymi dekoracjami w srebrnym kolorze. Stroiki adwentowe na stół, podobnie jak wieńce adwentowe na stół, zwykle zawierają cztery symboliczne, adwentowe świecie. W naszym sklepie dostępne są stroiki z czterema, jedną, lub bez świec.

Ozdoby adwentowe na stole będą pięknym akcentem adwentu. Zamów adwentowe wianki z dostawą do domu lub podaruj je bliskim już dziś. Każdą adwentową kompozycję wysłać możesz przez Internet anonimowo lub dodając do niej spersonalizowaną wiadomość w załączonym bileciku, lub kartce.

Wieniec adwentowy ze świecami

Pachnący, zrobiony z żywych, iglastych gałązek np. świerku lub sosny wieniec gości jesienią w wielu domach.

To, co często wyróżnia wieniec lub wianuszek adwentowy od innych wieńców, to zawarte w nim cztery symboliczne świecie, które zapala się w każdą z niedziel adwentu. Wieniec adwentowy jest symbolem oczekiwania, a światło świec w adwentowym wieńcu niesie przesłanie nadziei. Mówi się, że każda ze świec adwentowych ma inne znaczenie; I świeca to symbol przebaczenia; II świeca jest symbolem wiary; III radości, a IV świeca symbolizuje nadzieję. Co ciekawe, symboliczne jest nie tylko światło świec, ale także jego kształt. Okrągły wieniec adwentowy symbolizuje także wieczność Boga, który tak jak wieniec, nie ma początku ani końca. Jeśli chciałbyś podkreślić symbolizm i tradycję, sięgnij po nasz wieniec adwentowy lub stroik adwentowy, z których oba zawierają symboliczne świecie.

Zamów adwentowy wieniec przed rozpoczęciem adwentu (27 listopada 2022), by w pierwszą jego niedzielę móc zapalić wraz z bliskimi pierwszą adwentową świecę.

Stroiki, wianki i wieńce adwentowe -10% taniej

Bez względu na to, czy wybierzesz wieniec adwentowy z szyszek, wieniec adwentowy na drzwi, nowoczesny stroik adwentowy, czy tradycyjny adwentowy wieniec ze świecami – wszystkie dekoracje adwentowe do domu zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter.

Wszystkie wieńce adwentowe z naszej oferty przygotowane zostaną ze starannością i dostarczone zostaną przez lokalną kwiaciarnię partnerską, co gwarantuje ich świeżość.

Zamów wieńce adwentowe z dostawą

Łączymy bliskich, którzy są daleko – także w okresie adwentu. Jeśli pragniesz umilić bliskim w Polsce czas oczekiwania na święta, z ogromną przyjemnością dostarczymy wszystkie wybrane ozdoby adwentowe w Twoim imieniu.

Usługa dostawy wieńców adwentowych przydatna jest zwłaszcza dla osób, które dzieli dystans, ale nie tylko. Winiec może, ale nie musi być prezentem — możesz także zamówić wieniec adwentowy do kościoła lub domu z dostawą na własny adres.