Kwiaty na 50 urodziny

50 urodziny to wyjątkowy jubileusz. Złóż solenizantowi życzenia bukietem dostarczonym w dniu 50 urodzin lub na przyjęcie. Kwiaty na 50 urodziny wysłać możesz razem z:
Prezentem na 50 urodziny I Tortem ze świeczkami "50" I Balonem I Szampanem lub innym trunkiem
Zobacz także: Gotowe życzenia na 50 urodziny I Kwiaty na dziś

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wyślij piękne kwiaty na 50 urodziny

50 urodziny to wyjątkowy jubileusz, w którym nie powinno zabraknąć kwiatów. Pragniesz zamówić kwiaty na 50 urodziny mamy, cioci, siostry, ukochanego mężczyzny lub kobiety? W kwiaciarni Euroflorist wybierzesz oryginalny i wyjątkowy bukiet na 50 urodziny każdego wyjątkowego jubilata. Do bukietu lub kosza kwiatów na 50 urodziny dodać możesz nie tylko ładną kartkę urodzinową z życzeniami, ale także urodzinowy tort, balon czy duży kosz prezentów.50 urodziny - kwiaty potrzebne na dziś?

50 urodziny bliskiej Ci osoby są już dzisiaj? Bez obaw, jeszcze zdążysz powinszować jubilatowi — nasze bukiety na 50 urodziny, przygotowane ze starannością przez najbliższego florystę, doręczone mogą być nawet w kilka godzin!
Dodając do urodzinowych kwiatów butelkę wina lub czekoladki stworzysz elegancką niespodziankę dla jubilata z dostawą w ten sam dzień!

50 kwiatów na 50 urodziny?

Poszukujesz symbolicznego bukietu z 50 kwiatów na 50 urodziny? Dla ukochanej osoby zamówić możesz Bukiet 50 Róż Czerwonych lub jubileuszowy Kosz 50 Róż Czerwonych. W sezonie wiosennym dostępne są także piękne bukiety 50 tulipanów. Chciałbyś zamówić inny, spersonalizowany bukiet z symbolicznych 50 kwiatów? Możesz także skomponować swój własny bukiet 50 róż w dowolnym kolorze i stylu korzystając z Kreatora Bukietów.

Rabat na bukiety na 50 urodziny

Elegancki kosz kwiatów na 50 urodziny czy symboliczna wiązanka — bez względu na to, jakie kwiaty na 50 urodziny wybierzesz — wszystkie zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz Newsletter. Powitalny kod zniżkowy na kwiaty na 50 urodziny otrzymasz zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne prezenty, komponując tym samym zestaw, który wywrze wrażenie na jubilacie.
Co więcej, pozostając subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji, a rok później, otrzymasz przypomnienie o kolejnych, już 51, urodzinach odbiorcy z kolejnym kodem rabatowym.

Wyślij bukiet na 50 urodziny do Polski

50 urodziny to wyjątkowy jubileusz — dzień, który zasługuje na odpowiednią oprawę. Bez względu na to, ile kilometrów dzieli Cię od jubilata, wciąż możesz sprawić, by jego dzień był niezapomniany. Jeśli nie masz możliwości, by przekazać kwiaty urodzinowe na 50 lat osobiście, pozwól, by zrobił to nasz kwiatowy kurier.
Nowoczesny, oryginalny bukiet, flower box, balon czy tort — nasi kurierzy zadbają o to, aby urodzinowe niespodzianki dotarły na miejsce na czas. Zamów kwiaty na 50-te urodziny w Euroflorist już teraz!


FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 Jakie kwiaty na 50 urodziny?

Na 50 jubileusz ukochanego mężczyzny lub kobiety zamówić możesz Bukiet 50 Róż Czerwonych, lub jubileuszowy Kosz 50 Róż Czerwonych.
Na 50 urodziny koleżanki, mamy, cioci, siostry lub kobiety innej niż nasza partnerka polecamy elegancką, mieszaną wiązankę z pastelowych kwiatów. Możesz także skomponować swój własny bukiet 50 róż w innym kolorze i stylu korzystając z Kreatora Bukietów. W sezonie wiosennym dostępne są także piękne bukiety 50 tulipanów, które idealnie spiszą się na 50 urodziny każdego jubilata, także jako bukiet na 50 urodziny dla mężczyzny.

 Kiedy zamówić kwiaty, by dotarły dokładnie w dniu 50 urodzin?

Podczas składania zamówienia wybrać możesz dokładną datę dostawy kwiatów.
Po szczegółowe informacje na temat terminów dostaw kwiatów zapraszamy na stronę: Terminy Realizacji

 Czy do kwiatów na 50 urodziny dołączyć mogę życzenia?

Tak, oczywiście. Zamawiając bukiet lub kosz kwiatów na 50 urodziny w Euroflorist, będziesz miał(a) możliwość dodania życzeń w małym bileciku (opcja darmowa, do 200 znaków) lub kartce okolicznościowej (opcja dodatkowa, na dłuższe dedykacje i życzenia).

Pola tekstowe na spersonalizowane dedykacje dla jubilatów znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie składania zamówienia.

 Czy mogę wysłać kwiaty na 50 urodziny anonimowo?

Tak, jest taka możliwość. Bukiet kwiatów na 50 urodziny wysłać możesz zarówno anonimowo, jak i nie. Po więcej informacji na temat anonimowości sprawdź: Czy internetowe kwiaciarnie gwarantują anonimowość?

 Czy mogę zamówić bukiet na 50 urodziny z dostawą w Polsce z zagranicy?

Tak, oczywiście. W Euroflorist wyślesz kwiaty na 50 urodziny do Polski bez względu na to, gdzie obecnie mieszkasz/przebywasz. Kwiaty zamówisz po polsku, a w razie pytań i zamówień niestandardowych, skontaktować się możesz z naszym polskojęzycznym konsultantem z Biura Obsługi Klienta. Zamówienie opłacisz na przykład polską lub zagraniczną kartą kredytową, przelewem, poprzez PayPal lub PayU.

 Gdzie znajdę rabaty na kwiaty na 50 urodziny online?

Jeśli poszukujesz kodów zniżkowych na bukiety na 50 urodziny z dostawą do jubilata, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz je 10% taniej. Poza innymi rabatami, w przyszłości otrzymasz automatyczne przypomnienie o kolejnych, już 51, urodzinach, wprost do Twojej skrzynki.

// Forces channel selection