Kwiaty na 60 urodziny

60 urodziny to wyjątkowy dzień. Złóż solenizantowi życzenia bukietem dostarczonym w dniu 60 urodzin. Kwiaty na 60 urodziny wysłać możesz razem z:
Prezentem na 60 urodziny I Tortem ze świeczkami "60" I Balonem I Szampanem lub innym trunkiem
Zobacz także: Gotowe życzenia na 60 urodziny I Kwiaty na dziś

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wyślij piękny bukiet na 60 urodziny

Kwiaty na 60 urodziny mamy, babci, ukochanego mężczyzny lub kobiety? W kwiaciarni Euroflorist wybierzesz wyjątkowy bukiet na 60 urodziny każdego wyjątkowego solenizanta. Do kwiatów na 60 urodziny dodać możesz nie tylko ładną kartkę urodzinową z życzeniami, ale także urodzinowy tort, balon czy kosz prezentów.

60 urodziny - kwiaty potrzebne na dziś?

60 urodziny ważnej osoby są już dzisiaj? Bez obaw — nasze bukiety kwiatów na 60 urodziny, przygotowane ze starannością przez florystę, doręczone mogą być nawet w kilka godzin! Dodając do kwiatów czekoladki lub wino stworzysz elegancką niespodziankę na 60 urodziny z dostawą w ten sam dzień.

Bukiet 60 róż na 60 urodziny?

Poszukujesz ekskluzywnego, dużego kosza lub bukietu z 60 kwiatów na 60 urodziny?

Bukiet lub kosz 60 (czerwonych lub innych) róż dla ukochanego mężczyzny, lub kobiety skomponować możesz korzystając z Kreatora Bukietów.

Rabat na kwiaty na 60 urodziny

Bez względu na to, który bukiet na 60-te urodziny wybierzesz – wszystkie kwiaty zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz Newsletter. Powitalny kod zniżkowy na kwiaty na 60-te urodziny otrzymasz zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne prezenty, komponując tym samym zestaw, który wywrze wrażenie na solenizancie.
Pozostając subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na prezenty z dostawą w całej Polsce, a rok później, otrzymasz przypomnienie o kolejnych, już 61, urodzinach odbiorcy z kolejnym kodem rabatowym.

Wyślij bukiet na 60 urodziny do Polski

60 urodziny to wyjątkowy krok milowy — dzień, który zasługuje na odpowiednią oprawę. Bez względu na to, ile kilometrów dzieli Cię od solenizanta, wciąż możesz sprawić, by był on niezapomniany. Jeśli nie masz możliwości, by przekazać kwiaty na 60 urodziny osobiście, pozwól, by zrobił to nasz kwiatowy kurier.
Nowoczesny lub tradycyjny bukiet, kosz lub flower box, balon czy tort — nasi kurierzy zadbają o to, aby urodzinowe niespodzianki dotarły na miejsce na czas. Zamów bukiet na 60 urodziny w Euroflorist już teraz!


FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 Jakie kwiaty na 60 urodziny?

Na 60 urodziny ukochanej osoby odpowiedni będzie ogromny i piękny bukiet 60 czerwonych róż. Kompozycję z 60 róż w formie kosza lub bukietu zamówić można korzystając z naszego Kreatora Bukietów. Czerwony to kolor miłości, więc jednolite, czerwone bukiety róż powinny być wysyłane zwłaszcza osobom, które bardzo kochamy.

Na 60 urodziny pozostałych Pań polecamy bukiet 60 różowych róż, lub elegancką, mieszaną wiązankę z pastelowych kwiatów, np. Bukiet "Kobieca elegancja", Bukiet "Pastelowe życzenia" lub Bukiet "Różana Dama".

 Kiedy zamówić kwiaty, by dostarczono je dokładnie w dniu 60 urodzin?

Podczas składania zamówienia wybrać możesz dokładną datę dostawy kwiatów.

Po szczegółowe informacje na temat terminów dostaw kwiatów zapraszamy na stronę: Terminy Realizacji

 Czy do kwiatów na 60 urodziny dołączyć mogę życzenia?

Tak, oczywiście. Zamawiając kwiaty na 60 urodziny w Euroflorist, będziesz miał(a) możliwość dodania życzeń urodzinowych w bileciku (opcja darmowa, do 200 znaków) lub kartce okolicznościowej (opcja dodatkowa, na dłuższe dedykacje i życzenia).

Pola tekstowe, w których należy wpisać życzenia dla solenizantów, znajdują się w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie składania zamówienia.

 Czy mogę wysłać kwiaty na 60 urodziny anonimowo?

Tak, istnieje taka możliwość. Kwiaty na 60 urodziny wysłać można anonimowo lub nie. Po więcej informacji na temat anonimowości zapraszamy na: Czy internetowe kwiaciarnie gwarantują anonimowość?

 Czy mogę zamówić bukiet na 60 urodziny z zagranicy?

Tak, oczywiście. W Euroflorist wyślesz kwiaty na 60 urodziny z dostawą do Polski bez względu na to, gdzie obecnie mieszkasz/przebywasz. Kwiaty zamówisz po polsku, a w razie pytań i zamówień niestandardowych, skontaktować się możesz z naszym polskojęzycznym konsultantem z Biura Obsługi Klienta. Zamówienie opłacisz na przykład polską lub zagraniczną kartą kredytową, przelewem, poprzez PayPal lub PayU.

 Gdzie znajdę rabaty na kwiaty na 60 urodziny online?

Jeśli poszukujesz kodów zniżkowych na bukiety na 60 urodziny z dostawą do solenizanta, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz je 10% taniej. Poza innymi rabatami, w przyszłości otrzymasz automatyczne przypomnienie o kolejnych, już 61, urodzinach tego samego solenizanta, wprost do Twojej skrzynki.


// Forces channel selection