Kwiaty na 70 urodziny

70 urodziny to wyjątkowy dzień. Złóż solenizantowi życzenia bukietem dostarczonym w dniu ich 70 urodzin lub na urodzinowe przyjęcie. Kwiaty na 70 urodziny wysłać możesz razem z:
Prezentem na 70 urodziny I Tortem ze świeczkami "70" I Balonem "Sto Lat" I Szampanem lub innym trunkiem
Zobacz także: Gotowe życzenia na 70 urodziny I Kwiaty na dziś

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wyślij piękny bukiet na 70 urodziny

Kwiaty na 70 urodziny mamy, babci, ukochanego mężczyzny lub kobiety? W kwiaciarni Euroflorist wybierzesz wyjątkowy bukiet na 70 urodziny każdego wyjątkowego solenizanta. Do kwiatów na 70 urodziny dodać możesz nie tylko ładną kartkę urodzinową z życzeniami, ale także urodzinowy tort, balon czy kosz prezentów.

70 urodziny - kwiaty potrzebne na dziś?

70 urodziny ważnej osoby są już dzisiaj? Bez obaw — nasze przygotowane ze starannością przez florystę bukiety lub kosze kwiatów na 70 urodziny, doręczone mogą być nawet w kilka godzin! Dodając do kwiatów czekoladki lub wino stworzysz elegancką niespodziankę na 70 urodziny z dostawą w ten sam dzień.

70 róż na 70 urodziny?

Poszukujesz robiącego wrażenie, dużego kosza lub bukietu z 70 kwiatów na 70 urodziny? Bukiet lub kosz kwiatów na 70 urodziny ukochanego mężczyzny, kobiety, mamy, dziadków skomponować możesz korzystając z Kreatora Bukietów. Wybrać w nim możesz dokładną liczbę, kolor, ułożenie i dekorację kompozycji.

Rabat na kwiaty na 70 urodziny

Bez względu na to, który bukiet na 70 urodziny wybierzesz – wszystkie kwiaty zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz Newsletter. Powitalny kod zniżkowy na bukiet na 70 urodziny otrzymasz zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne prezenty, komponując tym samym zestaw, który wywrze wrażenie na solenizancie.
Pozostając subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na prezenty z dostawą w całej Polsce, a rok później, otrzymasz przypomnienie o kolejnych, już 71, urodzinach odbiorcy z kolejnym kodem rabatowym.

Wyślij bukiet na 70 urodziny do Polski

70 urodziny to wyjątkowy krok milowy — dzień, który zasługuje na odpowiednią oprawę. Bez względu na to, ile kilometrów dzieli Cię od solenizanta, wciąż możesz sprawić, by był on niezapomniany. Jeśli nie masz możliwości, by przekazać bukiet kwiatów na 70 urodziny osobiście, pozwól, by zrobił to nasz kwiatowy kurier.
Nowoczesny lub tradycyjny bukiet, kosz lub flower box, balon czy tort — nasi kurierzy zadbają o to, aby urodzinowe niespodzianki dotarły na miejsce na czas. Zamów bukiet na 70 urodziny w Euroflorist już teraz!


FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 Jakie kwiaty na 70 urodziny?

Na 70 urodziny ukochanej osoby odpowiedni będzie duży i piękny bukiet 70 czerwonych róż. Kompozycję z 70 róż w formie kosza lub bukietu zamówić można korzystając z naszego Kreatora Bukietów Róż. Czerwony to kolor miłości, więc jednolite, czerwone bukiety róż powinny być wysyłane zwłaszcza osobom, które bardzo kochamy.

Jakie kwiaty polecamy na 70 urodziny mamy? Na 70 urodziny mamy, teściowej, cioci, koleżanki lub innych Pań polecamy bukiet 70 różowych róż, lub elegancką, mieszaną wiązankę z pastelowych kwiatów, np. Bukiet "Kobieca elegancja", Bukiet "Pastelowe życzenia" lub Bukiet "Różana Dama". Najczęściej zaś zamawiane kwiaty dla mężczyzny na 70 urodziny to bukiety Bukiet "Prowansja", Bukiet "Harmonia", Bukiet "Niebo" oraz Bukiet "Urodzinowy".

 Kiedy zamówić kwiaty, by dostarczono je dokładnie w dniu 70 urodzin?

Podczas składania zamówienia online wybrać możesz dokładną datę dostawy kwiatów.

Po szczegółowe informacje na temat terminów dostaw kwiatów zapraszamy na stronę: Terminy Realizacji

 Czy do kwiatów na 70 urodziny dołączyć mogę życzenia?

Tak, oczywiście. Zamawiając kwiaty na 70 urodziny w Euroflorist, będziesz miał(a) możliwość dodania życzeń urodzinowych w bileciku (opcja darmowa, do 200 znaków) lub kartce okolicznościowej (opcja dodatkowa, na dłuższe dedykacje i życzenia).

Pola tekstowe, w których należy wpisać życzenia dla solenizantów, znajdują się w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi podczas składania zamówienia.

 Czy mogę wysłać kwiaty na 70 urodziny anonimowo?

Tak, istnieje taka możliwość. Kwiaty na 70 urodziny wysłać można anonimowo, lub nie. Po więcej informacji na temat anonimowości zapraszamy na: Czy internetowe kwiaciarnie gwarantują anonimowość?

 Czy mogę zamówić bukiet na 70 urodziny z zagranicy?

Tak, oczywiście. W Euroflorist wyślesz kwiaty na 70 urodziny z dostawą do Polski bez względu na to, gdzie obecnie mieszkasz/przebywasz.

Kwiaty w naszej kwiaciarni zamówisz po polsku, a w razie pytań i zamówień niestandardowych, skontaktować się możesz z naszym polskojęzycznym konsultantem z Biura Obsługi Klienta. Zamówienie opłacisz także polską lub zagraniczną kartą kredytową, przelewem, poprzez PayPal lub PayU.

 Gdzie znajdę rabaty na kwiaty na 70 urodziny online?

Jeśli poszukujesz kodów zniżkowych na bukiety na 70 urodziny z dostawą do solenizanta, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz je 10% taniej. Poza innymi rabatami, w przyszłości otrzymasz automatyczne przypomnienie o kolejnych, już 71, urodzinach tego samego solenizanta, wprost do Twojej skrzynki.// Forces channel selection