Kwiaty na 90 urodziny

"Sto Lat!" 90 urodziny to wyjątkowy jubileusz. Złóż życzenia bukietem dostarczonym w dniu ich 90 urodzin lub na urodzinowe przyjęcie. Kwiaty na 90 urodziny wysłać możesz razem z:
Tortem ze świeczkami "90" I Koszem prezentowym I Szampanem lub innym trunkiem
Zobacz także: Gotowe życzenia na urodziny I Kwiaty na dziś

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wyślij piękny bukiet na 90 urodziny

90 urodziny to jubileusz, który zasługuje na piękną oprawę W kwiaciarni Euroflorist wybierzesz wyjątkowy bukiet na 90 urodziny każdego wyjątkowego solenizanta. Do kwiatów na 90 urodziny dodać możesz nie tylko ładną kartkę urodzinową z życzeniami, ale także urodzinowy tort lub kosz prezentów.

90 urodziny - kwiaty potrzebne na dziś?

90 urodziny ważnej osoby są już dzisiaj? Bez obaw — nasze przygotowane ze starannością przez florystę bukiety lub kosze kwiatów na 90 urodziny, doręczone mogą być nawet w kilka godzin! Dodając do kwiatów czekoladki lub wino stworzysz elegancką niespodziankę na 90 urodziny z dostawą w ten sam dzień.

90 róż na 90 urodziny?

Poszukujesz robiącego wrażenie, dużego kosza lub bukietu z 90 kwiatów na 90 urodziny?
Bukiet lub kosz kwiatów na 90 urodziny skomponować możesz korzystając z Kreatora Bukietów. Wybrać w nim możesz dokładną liczbę, kolor, ułożenie i dekorację kompozycji.

Rabat na kwiaty na 90 urodziny

Bez względu na to, jakie kwiaty na 90 urodziny wybierzesz – wszystkie kompozycje zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz Newsletter. Powitalny kod zniżkowy na bukiet na 90 urodziny otrzymasz zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne prezenty, komponując tym samym zestaw, który wywrze wrażenie na solenizancie.
Pozostając subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na prezenty z dostawą w całej Polsce, a rok później, otrzymasz przypomnienie o kolejnych, już 91, urodzinach odbiorcy z kolejnym kodem rabatowym.

Wyślij bukiet na 90 urodziny do Polski

90 urodziny to wyjątkowy jubileusz — dzień, który zasługuje na odpowiednią oprawę. Bez względu na to, ile kilometrów dzieli Cię od jubilata, wciąż możesz sprawić, by był on niezapomniany. Jeśli nie masz możliwości, by przekazać bukiet kwiatów na 90 urodziny osobiście, pozwól, by zrobił to nasz kwiatowy kurier.
Tradycyjny bukiet, flower box czy kosz kwiatów na 90 urodziny — nasi kurierzy zadbają o to, aby wszystkie kwiatowe kompozycje dotarły na miejsce na czas. Zamów kwiaty na 90 urodziny w Euroflorist już teraz!


FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 Jakie kwiaty na 90 urodziny?

Na 90 urodziny ukochanej osoby odpowiedni będzie duży i piękny bukiet 90 czerwonych róż. Kompozycję z 90 róż w formie kosza lub bukietu zamówić można korzystając z Kreatora Bukietów Róż. Czerwony to kolor miłości, więc jednolite, czerwone bukiety róż powinny być wysyłane zwłaszcza osobom, które bardzo kochamy.

Na 90 urodziny mamy, teściowej, cioci, koleżanki lub innych Pań polecamy kompozycje z 90 różowych róż, lub elegancką, mieszaną wiązankę z pastelowych kwiatów, np. Bukiet "Kobieca elegancja", Bukiet "Pastelowe życzenia" lub Bukiet "Różana Dama". Najczęściej zamawiane kwiaty dla mężczyzny na 90 urodziny to bukiety Bukiet "Prowansja", Bukiet "Harmonia", duże bukiety z kwiatów sezonowych oraz Bukiet "Urodzinowy".

 Kiedy zamówić kwiaty, by dostarczono je dokładnie w dniu 90 urodzin?

Podczas składania zamówienia online wybrać możesz dokładną datę dostawy kwiatów.

Po szczegółowe informacje na temat terminów dostaw kwiatów zapraszamy na stronę: Terminy Realizacji

 Czy do kwiatów na 90 urodziny dołączyć mogę życzenia?

Tak, oczywiście. Zamawiając bukiet lub kosz na 90 urodziny w Euroflorist, będziesz miał(a) możliwość dodania życzeń urodzinowych w bileciku (opcja darmowa, do 200 znaków) lub kartce okolicznościowej (opcja dodatkowa, na dłuższe dedykacje i życzenia).

Pola tekstowe, w których należy wpisać życzenia dla solenizantów, znajdują się w zakładce „Dane dostawy”.

 Czy mogę wysłać kwiaty na 90 urodziny anonimowo?

Tak, istnieje taka możliwość. Kwiaty na 90 urodziny wysłać można anonimowo, lub nie. Po więcej informacji zapraszamy na: Czy internetowe kwiaciarnie gwarantują anonimowość?

 Czy mogę zamówić kwiaty na 90 urodziny z zagranicy?

Tak, oczywiście. W Euroflorist wyślesz kosz lub bukiet kwiatów na 90 urodziny z dostawą do Polski bez względu na to, gdzie obecnie mieszkasz/przebywasz.

Kwiaty w naszej kwiaciarni zamówisz po polsku, a w razie pytań i zamówień niestandardowych, skontaktować się możesz z naszym polskojęzycznym konsultantem z Biura Obsługi Klienta. Zamówienie opłacisz, między innymi, polską lub zagraniczną kartą kredytową, przelewem, poprzez PayPal lub PayU.

 Gdzie znajdę rabaty na kwiaty na 90 urodziny online?

Jeśli poszukujesz kodów zniżkowych na bukiety na 90 urodziny z dostawą do solenizanta, zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz je 10% taniej. Poza innymi rabatami, w przyszłości otrzymasz automatyczne przypomnienie o kolejnych, już 81, urodzinach tego samego solenizanta, wprost do Twojej skrzynki.






// Forces channel selection