Żółte kwiaty

Żółty kolor dodaje energii i jak żaden inny kolor rozświetli każde wnętrze. Przyjęło się, że obdarowywanie bliskich kwiatami w żółtym kolorze jest w złym tonie. My na przekór tym twierdzeniom jesteśmy zdania, że nic nie wprawia w dobry i pozytywny nastrój tak jak żółte bukiety!

Sortuj:
Pokaż
cena::

Wyślij bukiet według koloru

Żółte kwiaty – niebezpieczna symbolika?

Co symbolizują żółte kwiaty? Czy żółte kwiaty to faux-pas? Zgodnie z symboliką kolorów, w związku, żółty kolor symbolizuje zazdrość, fałsz, a nawet zdradę i odrzuconą miłość. Z tego też powodu żółte kwiaty nie cieszą się popularnością w Dzień Zakochanych. Nie wszyscy jednak przywiązują wagę do przyjętego znaczenia żółtych kwiatów. Wiele osób kocha żółty kolor za to, jak potrafi dodać energii, pobudzić i poprawić nastrój nawet w szary dzień.
Żółty to bowiem kolor, który kojarzy się ze słońcem i radością, symbolizuje szczęście, energię i optymizm. Żółte kwiaty spiszą się idealnie jako dekoracja na Wielkanoc i są nieodłącznym symbolem wiosny.
Chciałbyś wysłać bukiet ukochanej osobie, jednak nie chcesz, by bukiet, który wysyłasz, wiązał się z jakąkolwiek symboliką? Wybierz kwiaty w innym kolorze lub postaw na wielokolorowy bukiet zawierający także żółte kwiaty.

Żółte bukiety i kompozycje z dostawą

Gdzie zamówić można piękne żółte kwiaty z dostawą? Odkryj ofertę żółtych bukietów kwiaciarni internetowej Euroflorist. Żółte kwiaty znaleźć można w wielu z naszych bukietów i kompozycji. Żółte bukiety mają wielu fanów i są wysyłane często, bez względu na porę roku.
W odcieniach żółci przepięknie prezentują się żonkile, tulipany, gerbery, słoneczniki, frezje, mieczyki czy róże. Żółte kwiaty królują w:
  • bukietach wiosennych i kompozycjach przepełnionych radosnymi, żółtymi narcyzami oraz żółtymi tulipanami
  • bukietach letnich, w których znajdziemy nieodłączny symbol żółtych kwiatów – piękny słonecznik – lub żółte mieczyki
  • bukietach jesiennych, w których żółć i pomarańcz oddają piękno kolorowych liści, tworząc piękne, ciepłe wiązanki na jesienne wieczory.

10% zniżki na żółte bukiety z dowozem

Bez względu na to, czy wybierzesz żółte róże, żółte tulipany, radosne kompozycje, lub inne rozgrzewające żółto-pomarańczowe bukiety — wszystkie kwiaty z dostawą zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na (nie tylko żółte) kwiaty otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne kwiaty lub upominki. Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz najlepszych promocji na kwiaty z dostawą.

Zamów żółty bukiet kwiatów z dostawą

Pragniesz wysłać komuś żółty bukiet na poprawę humoru? Chętnie Ci w tym pomożemy. Od ponad 25+ lat łączymy bliskich na całym świecie, pozwalając im przekazać emocje i uczucia kwiatami. Radosny, żółty bukiet wysłać możesz razem z prezentem, czekoladkami lub kartką pełną życzeń od serca. Dostarczymy Twoje żółte bukiety, flower boxy i kwiaty doniczkowe nawet w ten sam dzień. Oferujemy dostawę kwiatów do domów, biur, szkół i instytucji. Bez względu na okazję i powód – wyślij żółty bukiet z dostawą już teraz!
 Czy oferujecie żółte kwiaty suszone lub sztuczne?

Nie, wszystkie kwiaty z oferty bukietów i kwiatów w kolorze żółtym to kwiaty cięte/żywe. Nie oferujemy bukietów z kwiatów sztucznych lub suchych.

 Jak dostarczane są żółte kwiaty?

Kwiaty (niektóre tulipany, frezje lub róże) oznaczone plakietką "Darmowa dostawa" wysyłane są z polskiej plantacji kurierem DHL i nie mogą być dostarczone w ten sam dzień.

Zależy Ci na żółtym bukiecie z dostawą w ten sam dzień? Wybierz kwiaty bez plakietki "Darmowa dostawa". Wszystkie pozostałe bukiety oraz kwiaty doniczkowe doręczane są bowiem osobiście przez lokalną kwiaciarnię partnerską Euroflorist i mogą być doręczone nawet w ten sam dzień!

 Czy mogę zamówić żółte kwiaty z dostawą do Polski mieszkając za granicą?

Tak, w Euroflorist wyślesz piękne żółte kwiaty do Polski bez względu na to, gdzie obecnie mieszkasz lub przebywasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, poprzez PayPal lub PayU. W zakładce „Kraj dostawy” zmienisz także walutę na USD, EUR lub GBP.

 Czy do kwiatów dodać mogę życzenia/dedykację?

Oczywiście i bardzo do tego zachęcamy!
Zamawiając każdy z naszych żółtych bukietów online, będziesz miał(a) możliwość dodania spersonalizowanych życzeń / wiadomości w załączonym bileciku (opcja darmowa), lub okazjonalnej, czerwonej kartce z życzeniami (opcja dodatkowa).
Pola na Twoją wiadomość znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

 Czy mogę wysłać żółte kwiaty anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w Twojej kwiatowej przesyłce. Jeśli pragniesz wysłać żółte kwiaty online zupełnie anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz danych w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca.

 Zniżka na żółte bukiety z dostawą?

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz wszystkie, nie tylko żółte, kwiaty i kompozycje 10% taniej, a w przyszłości otrzymasz regularnie zniżki i promocje wprost do Twojej skrzynki.

 

 

 

// Forces channel selection