Prezenty na imieniny

Prezenty na imieniny, które sprawią radość. Wybierz najlepsze imieninowe upominki z szybką dostawą w całej Polsce. Imieniny są w weekend? Dodając do prezentu imieninowego jeden z tych bukietów umożliwisz sobotnią lub niedzielną dostawę wprost do rąk solenizanta!

Sortuj:
Pokaż
cena::

Najpiękniejsze kwiaty i prezenty na imieniny

Nie wiesz, co kupić na imieniny mamie, mężowi, koleżance? Podaruj im prezent na imieniny, który ucieszy. W Euroflorist znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na prezent na imieniny – na każdy budżet. Nasze imieninowe upominki, kosze i prezenty to praktyczne i eleganckie niespodzianki w jednym, zwłaszcza jeśli do przesyłki dołączysz bukiet imieninowych kwiatów z dostawą, imieninowy tort lub balon-niespodziankę.

Prezent na imieniny dla kobiety

Co wysłać jako prezent na imieniny kobiecie? Piękny prezent na imieniny dla mamy, teściowej, żony lub siostry to jeden z eleganckich zestawów słodyczy, kaw i trunków: Duży kosz "Elegance" lub mniejszy kosz upominkowy „Marzenie”. Paniom, które lubią likiery polecamy likier pistacjowy lub likier Bailey's. Elegancki, a zarazem praktyczny i zdrowy prezent dla babci na imieniny, to na przykład Zestaw herbat w skrzynce „Czas na herbatę” lub "Prezent dla cukrzyka" (Bez dodatku cukru).
Na bardziej symboliczny prezent imieniny koleżanki, przyjaciółki, dziewczyny, i każdej kobiety, która nie świętuje imienin hucznie, polecamy imieninowy upominek w formie butelki jej ulubionego wina z czekoladkami.

Prezent na imieniny dla mężczyzny

Co na imieniny kupić można panom? W dniu imienin dla mężczyzny polecamy eleganckie zestawy z ulubionym trunkiem solenizanta. Na przykład: popularny prezent na imieniny dla taty, dziadka, wujka, księdza, nauczyciela, mężczyzny po 50 to kosz imieninowy „Kosz Konesera” lub Kosz "Wykwintna uczta". Na prezent na imieniny dla męża, chłopaka, polecamy Zestaw Prezentowy z Whiskey Jack Daniels. Drobny prezent-upominek na imieniny to butelka pojedynczego trunku w eleganckim opakowaniu lub imieninowy balon. Pamiętajmy też, że imieniny mężczyzny to świetna okazja, by podarować Panom nie tylko imieninowy upominek, ale i imieninowe kwiaty.

Rabat -10% na prezenty imieninowe

Praktyczny prezent imieninowy w formie zestawu, eleganckiego kosza, butelki trunku czy drobny prezent - bez względu na to, który wybierzesz – wszystkie upominki z okazji imienin zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter. Rabat ten wykorzystać możesz także na kwiaty, komponując tym samym zestaw, który wywrze wrażenie na solenizancie. Co więcej, pozostając subskrybentem, już nigdy nie przegapisz najlepszych promocji, a rok później, otrzymasz przypomnienie o kolejnych imieninach odbiorcy z kolejnym kodem rabatowym! Na przykład: Wysyłając prezent dla Andrzeja na Andrzejki, otrzymasz rabat na tę samą okazję już za rok.

Zamów prezenty na imieniny

… z szybką dostawą na terenie całej Polski!
Zawsze gdy potrzebny jest szybki prezent na imieniny — zamów jeden z naszych upominków lub koszy z dostawą kurierem. Nie ważne czy jest to drobny prezent na imieniny, czy duży imieninowy kosz pełen przysmaków i eleganckich trunków – wszystkie upominki doręczymy na adresy domów, urzędów, miejsc pracy na terenie całego kraju.
Potrzebujesz prezentu na imieniny, które są już dziś? Wciąż nie jest za późno, by okazać pamięć — imieninowe kwiaty z zyczeniami doręczymy nawet w ten sam dzień!

FAQ

 Kiedy zamówić prezent/tort, by dostarczono go dokładnie w dniu imienin?

Po szczegółowe informacje na temat terminów dostaw imieninowych prezentów i kwiatów oraz zamówień łączonych zapraszamy na stronę: Terminy Realizacji.

 Czy do imieninowego prezentu dołączyć mogę życzenia?

Tak, oczywiście. Pola tekstowe na dedykacje znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie składania zamówienia.

 Czy mogę wysłać prezent imieninowy anonimowo?

Tak, istnieje możliwość anonimowej dostawy. To Ty decydujesz, czy chcesz, by solenizant dowiedział się, kto był nadawcą prezentu. Po więcej informacji na temat anonimowości sprawdź: Czy internetowe kwiaciarnie gwarantują anonimowość?

 Czy mogę prezent na imieniny w Polsce z zagranicy?

Tak, oczywiście. Prezent na imieniny z dostawą na terenie Polski zamówisz u nas bez względu na to, gdzie obecnie mieszkasz/przebywasz. Zamówienie opłacisz na przykład polską lub zagraniczną kartą kredytową, przelewem, poprzez PayPal lub PayU.

 Czy mogę wysłać prezent imieninowy za granicę?

Bukiety imieninowych kwiatów z czekoladkami doręczymy także za granicę. Widoczne na tej stronie torty, kosze i prezenty mogą być doręczone jednak tylko na terenie Polski.// Forces channel selection