Bukiety w Kolekcji Letniej

Lato to obok wiosny najbardziej kolorowa pora roku. Sezonowe letnie kwiaty zachwycają nas nasyconymi, radosnymi kolorami. Żółte słoneczniki, mieczyki, dalie i astry nie tylko pięknie pachną, ale i cieszą nasze oczy przez długi czas. Oto najpiękniejsze propozycje na lipcowo-sierpniowe śluby, imieniny, urodziny i inne letnie okazje:

Sortuj:
Pokaż
cena::
Magia letnich kwiatów

Podaruj wyjątkowej osobie wyjątkowy bukiet pięknych, letnich kwiatów!

Kwiaty lata to głównie radosne słoneczniki. Te piękne, i radosne niczym słońce, żółte kwiaty letnie mają moc — to prawdziwa namiastka słońca i pozytywnej energii złapana w bukiecie. Słoneczniki to najczęściej wybierane wakacyjne kwiaty dostępne zwykle w polskich kwiaciarniach przez całe lato. W sierpniu w kwiaciarniach często pojawiają się także wysokie mieczyki (gladiole) lub astry. W letnich bukietach warto wykorzystać także piękne i trwałe dalie, które kwitną zwykle od lipca do października.

Dla lipcowych i sierpniowych solenizantów

Sezonowe, letnie kwiaty takie jak słoneczniki czy dalie — symbol radości i serdeczności — to piękny prezent dla wyjątkowych osób obchodzących urodziny lub imieniny w lipcu i sierpniu. Bukiet kwitnących w lipcu lub sierpniu kwiatów doda do wydarzenia nutkę wyjątkowości. Podaruj im radosny bukiet z najpiękniejszych gladioli, żółtych słoneczników lub białych dalii.

Letnie kwiaty w wazonie rozświetlą każde wnętrze i poprawią humor domowników. Dalie i słoneczniki zachwycą także jako letnie kwiaty ślubne dla pary młodej oraz dekoracje weselnych sal. 

Niczym letnie kwiaty polne…

Czy pamiętasz radość zbieranych w letnich miesiącach kwiatów polnych z pobliskich łąk i wręczania własnoręcznie zebranych bukietów mamie, babci lub innej ukochanej osobie? Luźne bukiety przypominające bukiety z polnych kwiatów mają swój urok. Pomimo że nasze przestrzenne bukiety takie jak dostępne są przez cały rok, ich forma pięknie oddaje urok i sentyment własnoręcznie zbieranych, wakacyjnych bukietów. 

Letni bukiet z wysyłką

Zamów letni bukiet w kwiaciarni internetowej Euroflorist. Każda okazja jest dobra, by zaskoczyć kogoś przepiękną letnią wiązanką. Lipcowe imieniny, ślub, sierpniowe urodziny, rocznica, na przeprosiny, poprawę humoru lub zupełnie bez powodu — u nas znajdziesz najpiękniejsze kwiaty lata na każdą okoliczność. Wybierz kompozycję z ulubionych sezonowych kwiatów odbiorców i zaskocz ich kwiatową przesyłką z dostawą do domu.