Bukiety w Kolekcji Letniej

Zachwyć kogoś latem złapanym w bukiecie. Wyślij pachnący letni bukiet pełen soczystych barw, a dzień odbiorcy momentalnie nabierze barw! Żółte słoneczniki, mieczyki, dalie i astry nie tylko pięknie pachną, ale i cieszą nasze oczy przez długi czas. Komu tym razem poprawisz humor promiennym letnim bukietem?

Sortuj:
Pokaż
cena::

Lato, kwiaty, piękno...

Podaruj wyjątkowej osobie wyjątkowy bukiet pięknych, letnich kwiatów! Jakie kwiaty popularne są w Polsce latem? Kwiaty lata to głównie radosne słoneczniki. Te piękne, i radosne niczym słońce, żółte kwiaty letnie mają moc — to prawdziwa namiastka słońca i pozytywnej energii złapana w bukiecie. Słoneczniki to najczęściej wybierane wakacyjne kwiaty dostępne zwykle w polskich kwiaciarniach przez całe lato. W sierpniu w kwiaciarniach często pojawiają się także wysokie mieczyki (gladiole) lub astry. W letnich bukietach warto wykorzystać także piękne i trwałe dalie, które kwitną zwykle od lipca do października.

Niczym letnie kwiaty polne…

Czy pamiętasz radość zbieranych w letnich miesiącach kwiatów polnych z pobliskich łąk i wręczania własnoręcznie zebranych bukietów mamie, babci lub innej ukochanej osobie?
Luźne bukiety przypominające bukiety z polnych kwiatów mają swój urok. Pomimo że nasze przestrzenne bukiety takie jak dostępne są przez cały rok, ich forma pięknie oddaje urok i sentyment własnoręcznie zbieranych, wakacyjnych bukietów. 

Dla lipcowych i sierpniowych solenizantów

Kwiaty na lato — jakie polecamy? Sezonowe, letnie kwiaty takie jak słoneczniki czy dalie — symbol radości i serdeczności — to piękny prezent dla wyjątkowych osób obchodzących urodziny lub imieniny w lipcu i sierpniu. Bukiet kwitnących w lipcu lub sierpniu kwiatów doda do wydarzenia nutkę wyjątkowości. Podaruj im radosny bukiet z najpiękniejszych gladioli, żółtych słoneczników lub białych dalii. Letnie kwiaty w wazonie rozświetlą każde wnętrze i poprawią humor domowników.
 Czy mogę zamówić letni bukiet do Polski z zagranicy?

Oczywiście! U nas wyślesz letnie bukiety kwiatów i letnie kompozycje z dostawą w Polsce bez względu na to, gdzie mieszkasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, PayPal lub PayU.

 Czy mogę wysłać letni bukiet anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w letniej przesyłce kwiatowej. Jeśli pragniesz wysłać letni bukiet online anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz swoich danych w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca pieknego, letniego bukietu.

 Czy doręczacie także sztuczne letnie kwiaty?

Nie, wszystkie kompozycje i bukiety z naszej kolekcji letniej to kompozycje ze świeżych kwiatów ciętych. Nie doręczamy suszonych lub sztucznych bukietów letnich.

Rabat na letnie bukiety z dostawą

Szukasz promocji na letnie bukiety z dostawą do domu? Bez względu na to, który bukiet wybierzesz — wszystkie letnie kwiaty zamówisz aż 10% taniej, zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy otrzymasz wprost do Twojej skrzynki zaraz po zapisie. Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji. Dzięki temu będziesz w stanie regularnie obsypywać bliskich pięknymi, nie tylko letnimi, kwiatami.

Zamów letni bukiet z wysyłką online

Zamów letni bukiet kwiatów w kwiaciarni internetowej Euroflorist. Każda okazja jest dobra, by zaskoczyć kogoś przepiękną letnią wiązanką. Lipcowe imieniny, ślub, sierpniowe urodziny, rocznica, na przeprosiny, poprawę humoru lub zupełnie bez powodu — u nas znajdziesz najpiękniejsze kwiaty lata na każdą okoliczność. Wybierz kompozycję z ulubionych sezonowych kwiatów odbiorców i zaskocz ich kwiatową przesyłką z dostawą do domu. 
// Forces channel selection