Białe i kremowe kwiaty

Szczerość, niewinność i czystość intencji — to i jeszcze więcej przekażesz odbiorcy, wysyłając bukiet pięknych, białych kwiatów. Znasz kogoś, kto uwielbia białe kwiaty? Podaruj im najpiękniejsze, kremowe lub białe flower boxy, kwiaty cięte lub doniczkowe z szybką dostawą w Polsce lub za granicę.

Sortuj:
Pokaż
cena::

Białe kwiaty - symbolika

Co oznaczają białe kwiaty? Kolor biały i kremowy to barwy symbolizujące szczerość, niewinność i czystość. Biel poprawia samopoczucie i ochrania przed negatywnymi emocjami.
Przyjęło się, że jeżeli wręczasz komuś białe kwiaty, przekazujesz wiadomość, że masz szczere i czyste intencje. Białe i kremowe kwiaty są najpopularniejszy wybór na wesela, chrzty czy komunie .

Nie chcesz, by bukiet, który wysyłasz, wiązał się z jakąkolwiek symboliką? Postaw na wielokolorowy bukiet!

Kremowe i białe bukiety online

Jasne, kremowe i białe kwiaty znaleźć można w wielu z naszych bukietów i kompozycji. W bieli przepięknie prezentują się tulipany, lilie, eustomy i róże. Wybierać możesz pomiędzy:

10% zniżki na białe kwiaty z wysyłką

Bez względu na to, czy wybierzesz białe kwiaty w pudełku, czy kremowo-biały bukiet — wszystkie kwiaty z dostawą zamówisz 10% taniej zapisując się na nasz newsletter. Kod zniżkowy na (nie tylko) białe bukiety otrzymasz wprost do twojej skrzynki zaraz po zapisie. Rabat ten wykorzystać możesz także na inne kwiaty lub upominki.
Co więcej, będąc subskrybentem, już nigdy nie przegapisz innych promocji na kwiaty z dostawą.

Zamów biały bukiet z dostawą

Pragniesz podarować komuś białe kwiaty z dostawą? Chętnie Ci w tym pomożemy. Od ponad 25+ lat łączymy bliskich na całym świecie, pozwalając im przekazać emocje kwiatami. Biały bukiet wysłać możesz razem z prezentem, czekoladkami lub kartką pełną życzeń od serca. Dostarczymy Twoje białe bukiety, flower boxy i kwiaty doniczkowe nawet w ten sam dzień. Oferujemy dostawę białych kwiatów do domów, biur, szkół i instytucji. Bez względu na okazję i powód – wyślij biały bukiet z dostawą już teraz!

  

 Czy oferujecie białe i kremowe kwiaty suszone lub sztuczne?

Nie, wszystkie kwiaty z oferty bukietów i kwiatów w kolorze białym i kremowym to kwiaty cięte/żywe. Nie oferujemy białych bukietów z kwiatów sztucznych lub suchych.

 Jak dostarczane są białe kwiaty?

Kwiaty (niektóre białe tulipany, róże lub frezje) oznaczone plakietką "Darmowa dostawa" wysyłane są z polskiej plantacji kurierem DHL i nie mogą być dostarczone w ten sam dzień.

Zależy Ci na białym bukiecie z dostawą w ten sam dzień? Wybierz kwiaty bez plakietki "Darmowa dostawa". Wszystkie pozostałe, białe bukiety oraz kwiaty doniczkowe doręczane są osobiście przez lokalną kwiaciarnię partnerską Euroflorist i mogą być doręczone nawet w ten sam dzień!

 Czy oferujecie dostawę białych kwiatów na specjalne wydarzenia (śluby, chrzciny) lub do zakładów pracy etc.?

Tak, dostarczamy białe kwiaty w całej Polsce, także na adresy miejsc pobytu, pracy, wynajęte sale. Często doręczamy też białe kompozycje na śluby i komunie. Przesyłki bukietów do budynków użyteczności publicznej, doręczane są do recepcji lub sekretariatu.

 Czy mogę zamówić biały bukiet do Polski mieszkając za granicą?

Oczywiście! U nas wyślesz białe kwiaty do Polski bez względu na to, gdzie mieszkasz. Zamówienie opłacisz polską lub zagraniczną kartą Visa, MasterCard, przelewem, poprzez PayPal lub PayU. W zakładce „Kraj dostawy” zmienisz także walutę na USD, EUR lub GBP.

 Czy mogę dodać własne życzenia do kwiatów?

Oczywiście i bardzo do tego zachęcamy!
Zamawiając każdy biały bukiet online, będziesz miał(a) możliwość dodania spersonalizowanych życzeń / własnej wiadomości w załączonym bileciku (opcja darmowa), lub okazjonalnej kartce z życzeniami (opcja dodatkowa).
Pola na Twoją wiadomość znajdziesz w zakładce „Dane dostawy” – krok drugi w procesie zamawiania.

 Czy mogę wysłać białe kwiaty anonimowo?

Tak. Tylko od Ciebie zależy czy ujawnisz swoje dane w kwiatowej przesyłce. Jeśli pragniesz wysłać białe kwiaty online zupełnie anonimowo — wystarczy, że nie zdradzisz danych w polu „Bilecik — dołącz swoją wiadomość” lub „Kartka — dołącz swoją wiadomość”. Zawartość tych pól, to jedyna informacja od/o nadawcy, jaką otrzyma odbiorca.

 Zniżka na białe kwiaty z dostawą?

Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, dzięki któremu zamówisz wszystkie, nie tylko białe, kwiaty i kompozycje 10% taniej, a w przyszłości otrzymasz regularnie zniżki i promocje wprost do Twojej skrzynki.

 

 

 

// Forces channel selection