Wyślij kwiaty do Stanów Zjednoczonych

Dostawa kwiatów do USA — to prostsze niż myślisz. Chciałbyś wysłać bukiet do Nowego Jorku, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Houston, bądź mniejszych miejscowości Stanach Zjednoczonych? Kwiatowa poczta Euroflorist doręczy wybrany przez Ciebie bukiet lub wiązankę na terenie całego kraju. Zamów kwiaty z dostawą do USA przez internet i całkowicie po polsku.

Sortuj:
Pokaż
cena::
 

Jak wysłać kwiaty do Stanów Zjednoczonych?

Chciałbyś zaskoczyć kogoś mieszkającego w Nowym Jorku, Chicago, San Francisco, Los Angeles, Miami lub innym mieście USA bukietem pięknych kwiatów, bądź przekazać wiązankę pogrzebową na ostatnie pożegnanie? Nic prostszego — Wybierz kompozycję kwiatową z naszej oferty dostawy kwiatów do Stanów Zjednoczonych. Nie musisz znać języka angielskiego; złóż zamówienie po polsku, a my zajmiemy się resztą.

 

Bukiety z Polski do USA i z USA do Polski

Od ponad 25 łączymy bliskich, przyjaciół i partnerów biznesowych w obu krajach. Przesyłamy kwiaty z Polski do Stanów Zjednoczonych Ameryki, ale także z USA do Polski. 

Dostarczamy kwiaty nie tylko do większych miast w Nowym Jorku, Kalifornii, Teksasie, Illinois, na Florydzie, ale także do mniejszych miejscowości na terenie całego kraju.

 

Polecany bukiet - „Wybór Florysty”

W USA nasza kwiatowa poczta Euroflorist doręcza kwiaty na różne okazje, w tym urodziny, rocznice i inne wyjątkowe dni w amerykańskim kalendarzu.

Oferta kwiatów z dostawą do Stanów Zjednoczonych różni się od polskiej. Inne są też lokalne trendy i dostępność kwiatów. Jeśli nie wiesz, na który bukiet się zdecydować, zaufaj doświadczonym, lokalnym, amerykańskim florystom — wybierz opcję „Wybór Florysty”. Skomponują oni bukiet do wybranej ceny/rozmiaru, według lokalnych trendów i z najpiękniejszych lokalnie dostępnych w danym rejonie kwiatów.

 

Wysyłka kwiatów do USA online

Euroflorist Polska należy do największej sieci (ponad 9700) kwiaciarni w Europie i jest członkiem organizacji koordynującej międzynarodową wymianę zamówień kwiatowych między 180 krajami świata, w tym USA.

Zlecenie złożone po polsku zostanie przetłumaczone i przekazane najlepszej kwiaciarni partnerskiej w danym rejonie, a kompozycja zostanie przygotowana przez lokalnych florystów. W ten sposób, dzięki kwiatowej poczcie Euroflorist podarować możesz amerykańskim bliskim i partnerom biznesowym najświeższe kwiaty, bez względu na to jak duży dzieli Was dystans.

 

// Forces channel selection