Flower box na Walentynki Na górze róże
1 z 3
1 z 3
Flower box na Walentynki Na górze róże
Flower box na Walentynki Na górze róże
Flower box na Walentynki Na górze róże
Nr produktu: DOM_7910

Flower box na Walentynki "Na górze róże"

  • Flower box z limitowanej kolekcji na Walentynki 2024 - dostawa 14 lutego
  • Zawiera 20 czerwonych róż
  • Dostawa w całej Polsce - możliwość śledzenia przesyłki z kodem Track & Trace
  • Darmowy bilecik na walentynkowe życzenia i możliwość anonimowej dostawy

Nr produktu: DOM_7910
  • cena:199.00 zł
del
Możliwa dostawa:
poniedziałek, 24.06.2024
Wysyłka kurierem DPD
Dostawa: 19.90 zł
Z rodzinnego gospodarstwa
Opis produktu
Walentynkowa klasyka - ponadczasowe czerwone róże w eleganckim pudełku. Flower box na Walentynki "Na górze róże" spodoba się każdej eleganckiej kobiecie kochającej piękno i wyjątkową symbolikę czerwonych róż.
Pudełko zabezpieczone jest wewnątrz plastikiem i może służyć nie tylko jako dekoracja, ale i wazon, co sprawia, że ten flower box będzie idealną walentynkową niespodzianką z dostawą do biur, hoteli i innych miejsc, w których odbiorca może mieć problem z dostępnością wazonu.

Flower box "Na górze róże" dostępny jest w jednym rozmiarze - wykonany jest z 20 czerwonych róż. Doręczony może zostać na każdy adres na terenie Polski wraz z kodem Track & Trace pozwalającym na śledzenie dostawy. Ten flower box wysłać możesz razem z darmowym bilecikiem lub piękną kartką "Kocham Cię", w której przekazać możesz odbiorcy walentynkową dedykację od serca.

Flower box na Walentynki "Na górze róże" jest częścią limitowanej serii Euroflorist na Walentynki 2024 — możliwa data dostawy to 14 lutego. Ilość walentynkowych flower boxów z tej serii ograniczona.
// Forces channel selection