Kwiaciarnia Lublin

 

Od dawna przyjęło się w naszej kulturze, że obdarowujemy bliskich kwiatami. Stanowią one często dodatek do prezentu na urodziny, imieniny, z okazji ślubu czy chrztu. Są też świetnym sposobem na okazanie uczuć bliskiej osobie, przeproszenie czy pogratulowanie sukcesu. Kiedyś wysyłane jako zaszyfrowane wiadomości, obecnie mają sprawiać przyjemność i radość obdarowywanej osobie. Obecnie nie trzeba być blisko, by obsypać kogoś kwiatami. Dzięki kwiaciarni Euroflorist możemy bez problemu wysłać wybranej osobie bukiet bez względu na to, gdzie akurat się znajdujemy. Piękne kwiaty dostarczamy również na terenie magicznego Lublina.

Wyślij kwiaty do Lublina

Zamów bukiet

 

Magiczny Lublin

Lublin to miasto znajdujące się we wschodniej Polsce. Jest stolicą województwa oraz powiatu lubelskiego. Położony nad rzeką Bystrzycą, znany jest z pięknej, zabytkowej starówki. Jadąc do Lublina, możemy podziwiać nie tylko przepiękną architekturę, ale również poznać lepiej kulturę żydowską, czy spróbować tradycyjnej kuchni tych ziem. Ze względu na swój wyjątkowy charakter miasto co roku odwiedzają nie tylko tłumy turystów, ale także twórcy i aktorzy seriali oraz filmów historycznych. Trudno bowiem znaleźć ulice z przedwojennym klimatem tak dobrze zachowane, jak właśnie w Lublinie.

Kwiaciarnia w Lublinie - dlaczego my

 
25 lat doświadczenia

Posiadamy 25 lat doświadczenia w realizacji kwiatowych dostaw. Nasze kwiaciarnie w Lublinie to 15 punktów, a w każdym z nich doświadczony florysta dbający o jak najpielniekjsze wykonanie zamówienia.

 
Zawsze świeże kwiaty

Każada kwiaciarnia w Lublinie dba o zatowarowanie, dlatego co dzień rano wyruszają na kwiatowe zakupy. Wszystko po to, aby zamówione kwiaty jak najdłużej cieszyły oko odbiorcy.

 
Najlepsze kwiaciarie

Na czele współpracujących z nami kwiaciarni w Lublinie stoją floryści, których od lat mamy zaszczyt gościć w naszych szeregach. Są laureatami wielu prestiżowych konkursów, odbywają krajowe i międzynarodowe kursy, dzięki którym spod ich rąk wychodzą prawdziwe dzieła sztuki.

Kwiaty na każdą okazję z dostawą w Lublinie


W obecnych czasach wszyscy jesteśmy bardzo zajęci. Starając się odnieść sukces zawodowy, zapewniając byt rodzinie, w pogoni za swoimi marzeniami, ciągle cierpimy na brak wolnego czasu. Niestety bywa i tak, że często nie możemy być w ważnych chwilach przy naszych rodzicach, dziadkach, rodzeństwie czy przyjaciołach. Niespodziewane wydarzenia dnia codziennego sprawiają, że zdarza nam się opuszczać ważne uroczystości takie jak: śluby, chrzciny, pogrzeby.

Dzięki kwiaciarni internetowej Euroflorist możemy okazać swoim bliskim pamięć, wysyłając im w prezencie kwiaty. Wśród naszej szerokiej oferty można znaleźć bukiety oraz wiązanki na urodziny, imieniny, ślub, rocznicę ślubu czy pogrzeb. Euroflorist to jednak nie tylko piękne kwiaty! W naszej ofercie na terenie Lublina dostarczamy również prezenty stosowne do danej okazji. Jeśli mamy bliskich w Lublinie lub okolicach, bez problemu, już nawet w 4 godziny od momentu złożenia zamówienia, mogą oni otrzymać od nas miłą niespodziankę!

Szczególnie miłym gestem będzie wysłanie komuś niezapowiedzianego upominku. Na stronie Euroflorist mamy do wyboru kosze podarunkowe ze słodkościami, wysokiej klasy alkoholami czy kawą. Dla wielbicieli słodkości dostarczamy również pyszne torty, a nawet urocze, pluszowe maskotki. A jeśli nasi dziadkowie nie przepadają za słodyczami lub alkoholem, doskonałym dodatkiem do kwiatów będzie dobra książka. Pamiętajmy, że poza standardowymi okazjami, warto sprawiać naszym bliskim prezenty bez okazji. Nic bowiem nie sprawia takiej radości, jak świadomość tego, że ktoś o nas myśli i pamięta.

Wyślij kwiaty
 

 

Podaruj bliskim uśmiech z Euroflorist Lublin

Firma Euroflorist Polska istnieje na rynku już od 1995 roku. Jest to najlepszy dowód potwierdzający nasze doświadczenie oraz profesjonalizm. Obecnie na terenie kraju współpracujemy z ponad 700 kwiaciarniami. Wyróżniamy się również elastycznością działania, bowiem dostarczamy bukiety również za granicą.  

Euroflorist w Lublinie reprezentują najwyższej klasy kwiaciarnie oraz pracownie florystyczne z wieloletnim doświadczeniem. Podejmując współpracę z partnerskimi kwiaciarniami w Lublinie, wybieramy tylko te, które są w stanie zapewnić naszym klientom odpowiednią jakość wykonywanych bukietów. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymają kwiaty zgodne z zamówieniem złożonym na naszej stronie.  

Euroflorist dostarczając przesyłki, dba ze szczególną starannością o wysoki standard higieny zarówno na etapie przygotowywania bukietów i upominków, jak również dostarczania. Dostarczenie może bowiem odbywać się bezkontaktowo – zrezygnowaliśmy z pisemnych potwierdzeń doręczenia.  

Lista lubelskich kwiaciarni dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta Euroflorist pod numerem infolinii:  0 801 777 447 oraz +48 22 21 30 447. 

Zamawiaj kwiaty online w Lublinie i w całej Polsce!

Usługa doręczenia kwiatów świadczona przez kwiaciarnię internetową Euroflorist to gwarancja najwyższej jakości kwiatów oraz terminowość dostaw! Nasza misja to uszczęśliwić kwiatami każdego, dlatego oferujemy dostawę na terenie całej Polski! Znajdziesz nas między innymi w takich miastach jak:

PoznańWarszawaKrakówWrocław