Kwiaciarnia Poznań

 

Poznań to miasto pełne atrakcji. Nie bez przyczyny setki ludzi przeprowadzają się tutaj z innych miejsc w Polsce, a turyści chętnie przyjeżdżają na weekendy i wakacje. Poznań tętni życiem. Tysiące studentów, bary i restauracje, piękny rynek, magiczne, romantyczne uliczki – każdy znajdzie tutaj coś, co uprzyjemni mu życie. W stolicy Wielkopolski co roku odbywa się festiwal Malta – wielkie święto sztuki, na które zjeżdżają ludzie z całej Europy. Piękny Poznań zachęca i do odpoczynku, i do pracy. Nic dziwnego, że zajmuje zawsze wysokie miejsca w rankingu miejsc, w których żyje się najlepiej. Potencjał miasta nad Wartą dostrzegła firma EuroFlorist, która właśnie tutaj zaczęła swoją działalność. Dziś skupia w Poznaniu ponad dwadzieścia kwiaciarni.

Wyślij kwiaty do Poznania

Zamów bukiet

Kwiaciarnia w Poznaniu – bukiety na każdą okazję

A okazji do wręczania kwiatów nie brakuje. Urodziny, imieniny, nowa praca, narodziny dziecka, gratulacje, kondolencje – każda z tych okazji nieodmiennie związana jest z kwiatami. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy floryści EuroFlorist są w stanie dopasować bukiet do każdych okoliczności. Szeroki wybór kwiatów, wysokie kompetencje, zmysł estetyczny – wszystko to sprawia, że pracownicy naszej sieci są cenieni w całej Polsce. Nie inaczej jest właśnie w Poznaniu – tutejsze kwiaciarnie cieszą się szacunkiem i zaufaniem tysięcy poznaniaków.
Mieszkańcy miasta powierzają nam ważne zadania. Zajmujemy się przygotowywaniem bukietów na dziesiątki okazji – od imponujących, wielowymiarowych dekoracji kwietnych na śluby i wesela, przez delikatne bukiety komunijne, urodzinowe kompozycje, aż do okazałych wieńców pogrzebowych i wiązanek kondolencyjnych. W poznańskich kwiaciarniach można znaleźć również niebanalne, oryginalne inspiracje i dodatki do dekoracji wnętrz.

 

Kwiaty na telefon w Poznaniu i okolicach

W Poznaniu dzięki EuroFlorist działa też opcja dostawy kwiatów na telefon. Oferujemy możliwość wysyłania kwiatów w obrębie miasta, ale również poza nim. Chętni mogą również zamówić doręczenie bukietów do dowolnego miejsca na świecie. Poczta działa bardzo sprawnie – dzięki naszym kurierom zamówienie dociera do odbiorcy już nawet cztery godziny po jego złożeniu. Czasem nawet szybciej! Sprawna, szybka obsługa na najwyższym poziomie i doskonała współpraca między florystami a kurierami sprawia, że poczta EuroFlorist jest wybierana przez setki mieszkańców Poznania i okolic. Cena usługi uzależniona jest od wielkości bukietu, rodzaju kwiatów i miejsca doręczenia. Bez wątpienia każdy znajdzie tutaj kwiaty i kompozycje idealnie dopasowane do okoliczności.

 
Ogromny wybór, najlepsza obsługa

Każdy, kto szuka doświadczonych i uzdolnionych florystów, powinien sprawdzić ofertę naszych poznańskich kwiaciarni. Ogromny wybór kwiatów – od klasycznych róż, przez goździki i imponujące piwonie, aż do egzotycznych i rzadko spotykanych w Polsce roślin – to niewątpliwie jedna z cech, która wyróżnia naszą kwiaciarnię na tle innych. Zamawiając bukiety przez internet, można wybierać między dziesiątkami zaproponowanych przez nas kompozycji lub zdecydować się na oddanie całego zamówienia w ręce florysty. Bazując na swoim doświadczeniu i umiejętnościach, stworzy on bukiet niebanalny, piękny, dopasowany doskonale do każdej okazji.

Tworzymy kompozycje roślinne na różne wydarzenia – od ślubów i wesel, przez imprezy urodzinowe, aż do pogrzebów i pożegnań. W szerokiej ofercie kwiaciarni EuroFlorist w Poznaniu każdy znajdzie kwiaty idealne dla siebie. Nic dziwnego, że setki mieszkańców Poznania i innych polskich miast, w których znajdują się nasze kwiaciarnie, darzą nas zaufaniem i szacunkiem. Precyzyjnie odpowiadamy bowiem na ich potrzeby, wciąż utrzymując atrakcyjne, dopasowane do okoliczności ceny. EuroFlorist to doskonała fuzja profesjonalizmu, miłej i kompetentnej obsługi oraz szerokiego wachlarza roślin.

Kwiaciarnia Poznań - dlaczego my

 
25 lat doświadczenia

Posiadamy 25 lat doświadczenia w realizacji kwiatowych dostaw. Nasze kwiaciarnie w Warszawie to ponad 30 punktów, a w każdym z nich doświadczony florysta dbający o jak najpielniekjsze wykonanie zamówienia.

 
Najlepsze kwiaciarnie

Na czele współpracujących z nami kwiaciarni w Warszawie stoją floryści, których od lat mamy zaszczyt gościć w naszych szeregach. Są laureatami wielu prestiżowych konkursów, odbywają krajowe i międzynarodowe kursy, dzięki którym spod ich rąk wychodzą prawdziwe dzieła sztuki.

 
Zawsze świeże kwiaty

Każada kwiaciarnia w warszawie dba o zatowarowanie, dlatego co dzień rano wyruszają na kwiatowe zakupy. Wszystko po to, aby zamówione kwiaty jak najdłużej cieszyły oko odbiorcy.

Sprawdź ofertę Euroflorist Poznań!

Firma EuroFlorist działa na rynku od 1995 roku. Dzisiaj jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci kwiaciarń w Europie. Zrzeszamy ponad 9 tysięcy sklepów w dziesięciu krajach: Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce.

Lista poznańskich kwiaciarni dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta EuroFlorist pod numerem infolinii 0 801 777 447,
+48 22 21 30 447.

WrocławWarszawaLublin