Kwiaciarnia Szczecin - kwiaty online

 

Euroflorist w Szczecinie skupia ponad kilkanaście kwiaciarni. Każda z nich posiada duże doświadczenie i prezentuje szeroki wachlarz umiejętności florystycznych. Lubią zaskakiwać pięknymi bukietami i niestandardowymi aranżacjami. Na specjalne okazje takie jak ślub i wesele floryści oferują mnóstwo ciekawych bukietów ślubnych i dodatków. Dekorują również kościoły i sale weselne. Ponadto w szczecińskich kwiaciarniach można znaleźć ciekawe propozycje na dekoracje wnętrz domów i biur.

Wyślij kwiaty do Szczecina

Zamów bukiet

Dostawa kwiatów w Szczecinie

Nie zapominajmy również o możliwości wysłania kwiatów nie tylko w obrębie Szczecina i okolic, ale również na cały świat. Doręczenia na terenie miasta przebiegają bardzo sprawnie. Kurierzy są bardzo efektywni, dzięki temu kwiaty docierają do odbiorców bardzo szybko - już w ciągu 4 godzin od momentu złożenia zamówienia. W wielu przypadkach nawet szybciej!

 

Szczecin - największe miasto i stolica województwa zachodniopomorskiego. To portowe miasto położone jest nad Odrą 65 km od Bałtyku. Szczecin to ważny węzeł komunikacji wodnej z wielkim portem handlowym oraz stocznią. Szczecin to duży ośrodek przemysłowy, kulturalny i naukowy.

Kwiaciarnie Euroflorist w Szczecinie
Lista kwiaciarni w Szczecinie dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta Euroflorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.