Kwiaciarnia Toruń

 

Równomiernie rozmieszczona sieć kwiaciarni Euroflorist działa na terenie całej Polski. Jesteśmy znanym i cenionym graczem rynkowym w branży florystycznej. Gwarantujemy najwyższą jakość usług  i profesjonalną obsługę klienta. Od kilkunastu lat znaleźć nas można również w Toruniu.

Wyślij kwiaty do Torunia

Zamów bukiet
kwiaty online toruń
Zamów kwiaty z doręczeniem w Toruniu

W Toruniu aktywnie działa od 1995 roku kilka kwiaciarni Euroflorist. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby przesyłki docierały na czas i były zgodne z Państwa zamówieniem. Znana, światowa marka Euroflorist to gwarancja najwyższej jakości produktów i kompleksowej obsługi klienta. Lista kwiaciarni w Toruniu dostępna jest w Biurze Obsługi Klienta Euroflorist pod numerem infolinii 0 801 777 447, +48 22 21 30 447.

Urocze miasto Toruń od lat kojarzone jest przede wszystkim z miejscem pochodzenia Mikołaja Kopernika i zagłębiem znanych i przez wielu uwielbianych toruńskich pierników.  W 2007 roku toruńska starówka została wpisana na listę 7 cudów Polski dziennika „Rzeczpospolita”, a rynek wraz z Ratuszem Staromiejskim zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie!