Już dziś dołącz do programu lojalnościowego "Kwitnące nagrody" i korzystaj ze zniżek!

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY KWITNĄCE NAGRODY
Kwiaty i rośliny, które są podlewane i odpowiednio pielęgnowane, odwdzięczają się pięknym wyglądem i cieszą nasze oczy przez długi czas. Sprawiają nam tym mnóstwo radości! Tak samo działa nasz program lojalnościowy — im częściej dbasz o relacje z bliskimi i zaskakujesz ich kwiatami, tym większe rabaty otrzymujesz!

 
1. Utwórz konto

Wystarczy, że założysz konto w naszej kwiaciarni internetowej, a Twoje rabaty będą rozkwitały przez cały rok! Jeżeli już je masz, po prostu zaloguj się. Jeżeli nie, poświęć minutę i zarejestruj się.

 
2. Złóż zamówienie

Wybierz kwiaty lub upominek, następnie złóż zamówienie. Pamiętaj, że aby móc skorzystać z rabatów musisz być zalogowany i wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas ofert marketingowych.

 
3. Korzystaj ze zniżek!

Kupon rabatowy pojawi się na Twoim koncie już po złożeniu pierwszego zamówienia o wartości powyżej 70 zł. Każde kolejne zamówienie to nowy rabat i możliwość wysłania kwiatowych życzeń w niższej cenie!

Zobacz, jak rosną Twoje rabaty

Rozdajemy kwitnące nagrody przez cały rok, więc każde złożone zamówienie będzie premiowane zniżką. Większa wartość zamówienia to większy rabat na kwiaty lub upominek dla Twoich Bliskich. Pamiętaj, że kody są jednorazowe i możesz je wykorzystać w terminie 30 dni od momentu ich otrzymania.

 

 

 

// Forces channel selection