30 przebojowych lat zespołu BAJM!

16 Grudzień, 2009

Kto z nas nie zna przebojów „Piechotą do lata”, „Myśli i słowa” czy „Szklanka wody”?  To tylko niektóre z największych hitów zespołu Bajm, który w grudniu obchodził swoje trzydziestolecie pracy artystycznej. To właśnie z tej okazji, 13 grudnia w warszawskiej Sali Kongresowej odbył się Wielki Koncert Jubileuszowy zespołu Bajm!
Ogromną niespodzianką i jednocześnie ukłonem w stronę w publiczności była niepowtarzalna możliwość wyboru repertuaru przez fanów. Każdy miał możliwość zagłosowania na swoje ulubione przeboje zespołu Bajm. Sala Kongresowa wypełniona była do ostatniego miejsca entuzjastami głosu Beaty Kozidrak, która zaprosiła publiczność w niezwykłą, pełną wzruszeń, muzyczną podróż .
Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że nie każdy zespół występujący na polskiej scenie może pochwalić się aktywnością na rynku muzycznym od ponad trzech dekad. Lata te wypełnione były wielkimi sukcesami, wpadającymi w ucho przebojami i dziesiątkami nagród,  które były dowodem na niesłabnącą popularność wokalistki Beaty Kozidrak i zespołu.
Podczas tak magicznego wydarzenia nie mogło zabraknąć także EuroFlorist. Z życzeniami kolejnych trzydziestu przebojowych lat na polskiej scenie muzycznej, wręczyliśmy gwiazdom wieczoru – zespołowi Bajm, ogromny bukiet kwiatów, którego autorką jest Pani Sylwia Bednarek z „Kwiaciarni Galerii” w  Warszawie. Jeszcze raz dziękujemy za dostarczone wzruszenia!

Komentarz