Jak rozpoznać kwiaciarnię sieci EuroFlorist?

3 Październik, 2008

W Polsce jest już ponad 700 kwiaciarni EuroFlorist wysyłających i doręczających kwiaty. Jak rozpoznać jedną z nich? Przede wszystkim od razu w oczy rzuca się kolorowe logo umieszczone na drzwiach wejściowych lub witrynie sklepu połączone z zielonym napisem „wyślij kwiaty!”.

To prosty komunikat mówiący nam, że właśnie z tego miejsca możemy wysłać kwiaty w dowolne miejsce w Polsce i na świecie.

Logo można również zobaczyć na neonach, świetlnych kasetonach lub flagach zamocowanych na zewnątrz kwiaciarni. Wiele sklepów kwiatowych jest w nie wyposażonych. Z takim drogowskazem łatwiej znaleźć drogę do dobrej kwiaciarni:)

W środku kwiaciarni warto zwrócić uwagę katalogi zawierające całe mnóstwo kwiatowych propozycji. Bukiety, Kompozycje, wiązanki ślubne i wiele innych aranżacji na każdą okazję. Dzięki temu łatwiej będzie nam wybrać tę odpowiednią.

W każdej kwiaciarni rzucą nam się w oczy plakaty przypominające o bieżącej okazji. Te interesujące kreacje można również zobaczyć w każdej z 10 tysięcy kwiaciarni EuroFlorist w całej Europie.


Komentarz