Miss Mazowsza 2009 z kwiatowym blaskiem!

4 Maj, 2009

W niedzielę , 26 kwietnia w CH Złote Tarasy odbył się już po raz drugi finał Miss Polonia Mazowsza 2009. 13 finalistek wyłonionych podczas eliminacji zaprezentowało się podczas finałowej gali w sukniach wieczorowych, strojach kąpielowych, strojach sportowych a także w specjalnym pokazie stylizowanym na lata 20-ste.

Jury konkursu, w którym miało trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie tytuł Miss Polonia Mazowsza 2009 wywalczyła 21-letnia  Ewa Chojnowska z Mińska Mazowieckiego, tytuł I vice Miss zdobyła 19-letnia Paulina Alaw z Siedlec, II vice Miss została 21-letnia Justyna Łukiańczuk z Bielska Podlaskiego.

Na tak wspaniałym wydarzeniu nie mogło zabraknąć kwiatów:) Mieliśmy przyjemność udekorować mazowieckie piękności odrobiną kwiatowej fantazji. Wszystkie finalistki oraz zdobywczynie tytułów otrzymały wyjątkowe wiosenne bukiety przygotowane przez warszawską kwiaciarnię EuroFlorist. Aranżacje były lekkie i powiewne, stylowo ułozone w formie bukietu – idealnie dopasowanego do panującej za oknem pogody. Poniżej zamieszczamy jeszcze kilka zdjęć z finału Miss Mazowsza 2009.

foto: Piotr Szczepanik – piotr@photoartis.pl

Komentarz